• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Divlji zec

mare

Član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
65
Postoji li netko ovdje na forumu da se bavi uzgojem divljih zeceva?
Molim vasa iskustva?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
ja uzgajam grah i ostalo njima fino povrća, a oni se kote...sami od sebe....

jel se to računa?:icon_wink:
 

mare

Član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
65
Kako ne.
I ja sam mislila dati im ljusku od luka sto ostane ;)

Nego jel ima itko ozbiljan da odgovori?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,857
probaj na forum od lovaca,prije nego bilo sta zapocnes,sredi si trziste,obiđi lovacka drustva,imaju to cak mislim i na stranicama tko je predsjednik,tajnik itd i njihove kontakte..
prvo ih pitas da li uopce kupuju zeceve,i da li bi mozda postojala mogucnost otkupa od tebe.
Bilo bi dobro kada bi sa drustvom sklopio predugovor o mogucoj suradnji za otkup sitne divljaci,znaci ne da obvezno kupuju nego ako si im najpovoljniji da bi uzeli od tebe itd..dobro ti dodje za nekakav start kredit ako mislis ici na nesto takvo..

Druga stvar,kavez ako ga radis te kosta oko 500kn,eventualno ako imas na njuskalu vec napravljenih za kupiti jeftinije..
moras znati da moraju imati mir i nesmije ih se uznemiravati,vec sam dosta stvari zaboravio,ali i ja sam htio prije nekoliko godina upravo sa zecevima divljim poceti jer otkupna cijena im je bila veca od 500kn..

medjutim nisu mi lovacka drustva htjela izaci u susret,kao ni sa fazanima koje sam jedva prodao lokalnom drustvu,a bio sam jeftiniji 5kn nego iz varazdina gdje su kupovali i nisu morali ici po njih,nego im ja dofuram u loviste gdje zele..ali eto..
razmisli si prije i velim,ako si zagrizao,prvo telefon i zovi lovce..a nebi bilo lose da se uclanis u neko drustvo,ako vec mozda i nisi negdje clan pa onda mozes po skupstinama lovackim ici i ponuditi im zeceve..
 

Najnoviji postovi

Na vrh