• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

djelovi za deutz dx

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
upomooč,pod hitno me prosvjetlite gdje da nabavim igličaste ležajeve i bolcne na prednjoj vuči(rukavci) za deutz dx 4.71:icon_cry:,da pojasnim....kreten me vrati na tehničkom,kao ima loker
(a nije nešto strašno i u 20 godina niko mi to nije gledao),i sad mi to rastavili.....ha,jebi ga,malo je poderano al još je to moglo potrajat bez problema...al sad kad smo rastavili....sad neznam gdje da se obratim...nema na tim čahurama od ležajeva nikakve oznake,brojeva,mjera..ničeg....i gdje to uopče tražiti....hvala na savjetu ali molim hitno.
 
Posljednje uređivanje:

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Gas za Krizevce Hadrovicu ili nekom slicnom

Hvala Kičo malo sam se informirao......Hadrović može naručiti......i ja nemam brige,jednostavno neču registrirati traktor.......čovječe,ja spadam u obične smrtnike,a traženo me košta malo manje od četri tisuče......pa to je 6-7 registracija:icon_hang:
 

Najnoviji postovi

Na vrh