• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dobar dan dragi prijatelji

  • Temu pokrenuo Iceman_DC2
  • Datum prvog posta
I

Iceman_DC2

Guest
Hvala puno kolege :partyman:

Ima jedan problemcic sto me muci, izgleda da
ventil na kabini zapeko sto se steluje vruce/hladno.
Dali bi morao tapecir da se kompletno skida da bi ga zamenio ili ima neki drugi trik?
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pozdrav i dobrodošao!!

je, možeš krov izfleksat, pa zavarit nazat kad si gotov :rolfer:

šalim se, nemoj to delat :shock:

lipi strojček, samo neka dela!! :partyman:
 
I

Iceman_DC2

Guest
Obozavam da radim sa flex :finga:

hvala puno i bice posla :partyman:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
888
ja imam 3340 i isto to se dogodilo,ja imam gore na kabini ona kvadratna svjetla, prvo skineš onaj filter gore izvana, i ispod njega su na šarafima svijetla, njih pomakneš i onda onaj gore lim, zapravo krov podigneš i sve je u onoj kutiji kao na pladnju za raditi.
 
I

Iceman_DC2

Guest
ja imam 3340 i isto to se dogodilo,ja imam gore na kabini ona kvadratna svjetla, prvo skineš onaj filter gore izvana, i ispod njega su na šarafima svijetla, njih pomakneš i onda onaj gore lim, zapravo krov podigneš i sve je u onoj kutiji kao na pladnju za raditi.

hvala Tomo, uradi cu tako.

I poststavit cu slike kada radim da na napravimo jednu ''how to'' sekciju ovde na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh