• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dodatna brazda za Overum

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
100
Imam dvobrazni Overum plug i imam na njemu mogućnost nastavka znači da stavim još jednu brazdu pa da mi bude trobrazni, jel neko zna di bi toga bilo za kupiti? gledao sam malo po njuskalu i nema baš toga, ima za okretač a moj nije okretač nego je obični i još k tome nije overum nego neke druge firme, da li bi mogao pasati od nekog drugog proizvođača???

jako sam zadovoljan plugom i ne bi ga htio prodavat a htio bi još 3 brazdu i to bi mi bilo dosta

Ajd ak neko zna nešto o tome il ak zna nekog da ima ili prodaje nek se javi

LP
 
B

Bobo

Guest
Overum... naj lakse je da nadjes negdje 3+1 plug i nazoves covjeka da li bi htio prodati tu "+1" glavu...

Nosac i nije toliki problem koliko sama daska no kverneland i overum su sestrinske firme pa potrazi kverneland glavu, mozda ti se potrefi da su jednake.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čekaj sad malo...prvo veliš da imaš Overum plug, a onda napišeš da nije Overum taj tvoj, nego neke druge marke?????
 

pcmarec

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
100
Joj, moj je overum, a ovi drugi što sam našao nisu, dodatne brazde mislim, e sad kužiš?

Budem stavio slike danas ak stignem

LP
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Ma nema sanse da to nadje za kupit, to je jako tesko da ce netko prodat jednu glavu osim ako ce platit kao pola pluga.
 
Na vrh