• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

domaća kokoš (živičarka)

  • Temu pokrenuo uzgajivachpk
  • Datum prvog posta

selac26

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Poruka
35
Danas sam to uradila ma pojedose ljuske za sekund pa vidjet ću kako će bit ubuduće,hvala.
 

selac26

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Poruka
35
Dajem im ali i jučer sam našla mekanom jaje jedva da sam ga uzela pa ga je vjerojatno i onda pojela zbog toga.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Daj im redovito pa javi kroz dva tri tjedna je li bolje.
 

selac26

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Poruka
35
Ok hvala,a kolko kokama sa farme treba da se preperkaju i ponovo počnu nosit
 

selac26

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Poruka
35
Ovo sa ljuska je odlično uopste mi koke više neredu jaja čak ni ako se potrefi koje mekano.
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Ok hvala,a kolko kokama sa farme treba da se preperkaju i ponovo počnu nosit

Kada sam ih ja uzeo one su nesle od kad su došle kod mene ,ali su potpuno obnovile perje tek za 1-2 mjeseca.
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
hehehe sve ovisi kakve si sreće pri kupovini nekome samo nastave nositi
nekome neće nosit dok se ne oporave malo
 

selac26

Član
Tu od
14 Ožu 2015
Poruka
35
Pa kod mene su nosile 7dana od kako sam kupila a sad od njih 10 snese 2-3 danas ali dosta su obnovili perje,pa sam se zabrinula kolko će to trajati,ali ako sta znaci svaki dan izlaze vani
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
Naravno da puno znači kad su na travi i kad hodaju okolo
poslje kaveza ovo je preporod:)
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
A zavisi i od sreće,ako dobiš pernatije prije će krenut nest,a ako dobiš skroz gole kasnije će krenut nest.
 

propuh

Član
Tu od
14 Stu 2013
Poruka
284
ma sve one imaju neko svoje vrijeme oporavka bez obzira na perje
jer uvjeti gdje je bila godinu dana i uvjeti gdje je sad su nebo zemlja
 

effeh

Novi član
Tu od
22 Tra 2015
Poruka
12
Koke su mi tek pronijele inace su nesilice kupljene od 18 sedmica al vec sedam dana nose sitna jaja.hocel se to popraviti
 

jagodinac

Član
Tu od
28 Ožu 2015
Poruka
126
Pozzz druze koke ce vremenom poceti da nose krupnija jaja,ali im treba jos neka nedelja.
 

anser

Član
Tu od
7 Pro 2014
Poruka
60
Jutros je od komsija pala lopta za kosarku i pogodila mi jedno pile. Pile (ima oko 1.5 mesec) ne moze da hoda teze dise i ukoceno je :( . Da li mislite da ima sanse da prezivi?
 

effeh

Novi član
Tu od
22 Tra 2015
Poruka
12
Vjeruj da su mu male sanse ali sto je najgore malo sta mozes uciniti...
 

Najnoviji postovi

Na vrh