• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

DON

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
evo sa jedan malo neobičan kombajn,porijeklom iz ..... pogađajte... :lol:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
NIJE belarus. Rostseljmaš je to!

Koliko znam da su se reklamirali kao kombajni s najvecim ucinkom na svijetu :scratch
Uglavnom citam o njima sve najbolje i kazu da su kvalitetni. Vidio u Novom Sadu u zivo najveci iz ponude i pao na dupa kolika je to hrpa zeljeza. Najzanimljiviji detalj je motor smjesten kraj kabine i auspuh kraj stakla kabine. Cini mi se da im je bio pretih u kabini, pa su morali izmisliti malo buke da sofer ne zaspe na sibirskim tundrama ;)
 
Č

Čugi

Guest
Bobo kaže:
NIJE belarus. Rostseljmaš je to!

zrine nam je mlađi član na forumu pa možda nije sve pregledao, evo ih zrine ovde- Obrisan neispravan link.
 
Č

Čugi

Guest
Interesantno....prvi put čujem da Belarus proizvodi kombajne, možda je to samo za Američko tržište. :scratch
I kakva mu je ono adaptacija :?:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Pick up tamo se cesto prvo pokosi kosilicom a onda se doda pick-up na kombajn i tako vrse
 
Z

zrine892

Guest
to je adaptacija koliko ja znam da je to za kupiti žito recimo kao sto sijeno kupiš....amerikanci mislim da oni prvo pokose zito da se ošuši pa onda ide sa kombajnima...ma ideš..svima govorim da je rus zakon...pogledaj pod temom prikolice...pa ćeš vidjeti još jedno cudo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh