• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Dubinska pumpa-regulacija?

Petrus

Novi član
Tu od
28 Svi 2014
Poruka
4
Zdravo svima!
Srdacan pozdrav svima, posto sam novi na ovom vasem lepom forumu.
Slucajno nasao ovaj vas voforum koji mislim da ce mi pomoci u resavanju mog problema, a to je: Imam busotinu-bunar od oko 80m. U njemu sam postavio dubinsku pumpu na oko 75m. Kupio sam Taljanski Presostat electronic EASY PRESS II (http://eurotech-iasi.ro/pompe-motopompe-hidrofoare/accesorii-4/presostat-easypress-ii), kupio regulator pritiska (3/4") sa manometrom do 10bara i kupio filtar za vodu. Ovi svi dodaci zelim da prikljucim na dubinsku pumpu, zato molim vas trazim vase misljenje, preporuke i slicne stvari kako da prikljucim ove navedene komponente na pumpu sa redosledom kako sve to da ide. Mozete u vezi ovome priloziti neke sheme, nacrte itd,:icon_idea:
Unapred hvala na suradnji!
 

Prilozi

  • easy press 2_22540.jpg
    easy press 2_22540.jpg
    13.2 KB · Pregleda: 48
Na vrh