• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,975
Imam zajedno sa povratnicom,samo nemogu ih naći,stavio sam zajedno to u fascikl gdje su mi papiri od OPGa,i nema ih.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,153
Svake godine manje poticaja .
A eco sheme i sve ostalo na kraju dobijem duplo manje .
Sad ti sadi i radi.
Neznam više za koga
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
532
Za travne trake sam dobio rješenje da mi priznaju 0,82Ha i neki dan uplačeno 514e......Ispada oko 626e/Ha a ne oko 900 kako je bilo određeno.Gdje je ostatak i kako se žaliti?
Gdje si kupio sjeme? Mene tražili da moram deklaraciju poslati od sjemena da se vidi sastav istog.

Gdje se prijaviti za tu izobrazbu ilitiga tečaj za mlade, sad mi je prva god pa nisam upučen baš?
Pogledaj na savjetodavna.hr pa pod tečaji u učioni.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
532
Mom tastu nesto i mom starom nesto za 2024. Starom TVPV za 2023, a tastu nista do sad za TVPV 2023. Sve parcele na oba opg-a u zelenom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
89
Zovem ja broj 016002744 naravno 10 minuta nitko se ne javlja, zovem 016002755-financije, javi se zena i kazem joj kako sam prosle godine iz SOPG-a presla u OPG i da prosle godine nisam dobila nikakve poticaje jer mi vrijednost OPG-a nije prelazio 3000€, a sada mi prelazi i sad ja nju pitam koja je situacija samnom da li moze ona vidjeti u sistemu da li je to samnom sve ok ili? Njezin odgovor- gledajte svaki dan uplate na svom racunu pa ce valjda do kraja 11.mjeseca nesto sjesti…ne znam dal bi se smijala ili plakala, bas jadno sve….
Jos naglasava, previse vas ima da mi idemo sve detaljno objasnjavat i gledat- rekoh joj, da je vas OPG u pitanju sigurno bi sve to detaljno vi istrazili i sve ispitali da znate sta ocekivati, planirati i na cemu ste…
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
174
Isto kao prošle godine, u par dana bilo je uplate za "izabrane" manje opegeovce, sad drugi čekaj mago dok trava naraste, pogotovo oni koji su izabrani za kontrolu na gosp, znaj dok se kontrola ne obavi para nema... daj Bože da sam u krivu...
 
Na vrh