• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

uredbaEU 2021

Novi član
Tu od
17 Lis 2024
Poruka
7
Žalbe Upravnim tijelima,rok za rješavanje 60 dana.
ZUP I ZUS,Upravni postupci.
Pošalji požurnicu i ukaži na nevedeno.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,973
Angažirao bi odvjetnika da imam povratnicu,bacio je sigurno nisam,ali nemogu je naći doma nikako.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,973
Imam zajedno sa povratnicom,samo nemogu ih naći,stavio sam zajedno to u fascikl gdje su mi papiri od OPGa,i nema ih.
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,153
Svake godine manje poticaja .
A eco sheme i sve ostalo na kraju dobijem duplo manje .
Sad ti sadi i radi.
Neznam više za koga
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
532
Za travne trake sam dobio rješenje da mi priznaju 0,82Ha i neki dan uplačeno 514e......Ispada oko 626e/Ha a ne oko 900 kako je bilo određeno.Gdje je ostatak i kako se žaliti?
Gdje si kupio sjeme? Mene tražili da moram deklaraciju poslati od sjemena da se vidi sastav istog.

Gdje se prijaviti za tu izobrazbu ilitiga tečaj za mlade, sad mi je prva god pa nisam upučen baš?
Pogledaj na savjetodavna.hr pa pod tečaji u učioni.
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
532
Mom tastu nesto i mom starom nesto za 2024. Starom TVPV za 2023, a tastu nista do sad za TVPV 2023. Sve parcele na oba opg-a u zelenom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
78
Meni ni duga za TVPV 2023 niti avansa za 2024
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh