• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja

Željo

Član
Tu od
1 Ruj 2023
Poruka
20
Meni 14.12 prosle godine prva uplata sjela. Isto imao 4 parcele crvene,a sve u isto vrijeme kosio jer je jedna pored druge. Ove godine opet ista situacija samo su promijenili livade,ali opet 4 crvene
 

Loory

Član
Tu od
20 Srp 2023
Poruka
87
Baš milostinju.
Javite ako ista bude te milostinje
Meni 14.12 prosle godine prva uplata sjela. Isto imao 4 parcele crvene,a sve u isto vrijeme kosio jer je jedna pored druge. Ove godine opet ista situacija samo su promijenili livade,ali opet 4 crvene
Ima li ko da mu je sve zeleno a uplata nema
 

LIKA MM

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
105
Meni čak i tjedan prije već sve zeleno bilo, zvao sam prošli tjedan i et kao ovaj tjedan isto idu isplate .Ništa konkretno da bit će meni ,nego čekajte idu isplate bla bla itd
 

Barka91

Član
Tu od
26 Tra 2023
Poruka
89
Kako je rekla ova jucer meni preko telefona, do kraja ovog mjeseca idu isplate, a kome ne dodju ovaj mjesec, doci ce sigurno do kraja 11.mj 😵‍💫😅tragikomedija….
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
174
Taj čeka kontrolu, ako ne fizičku neka čeka administrativnu...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

LIKA MM

Aktivni član
Tu od
29 Lip 2023
Poruka
105
Ma jednostavno je , oni pare nemaju.Navlace kako god ,jedan od glavnih uvjeta zelene parcele .Pa prošli tjedan dobije čovjek koji ima 2 crvene .Neka je hvala Bogu ali onda daj svima ili nikome ,dok se ne riješe svi pregledi .Točno smo kao jadnici neki koji mole za svoje .Sramota .Žao mi mene cjele godine a tek mi je žao onih koji i proizvode svoje .Sve u svemu tuga i jad .
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,130
Čini mi se da je razlog neisplate problem sa zemljištem za koje nemaju valjani ugovori.
 

nisamja

Dobro znana faca
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
416

Najnoviji postovi

Na vrh