• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Duboko oranje - RIGOLANJE

S

staffmen

Guest
gledao sam i ja.
ako na toj povrsini nije zaradio nove gume onda nit nece.
a kolko je tek nafte skurio:roll:

jedna brazda plug koji ide do 70cm a gume proklizuju.:D a traktor 170ks

ajd jedna od zanjimljivijih reportaza.
vec me zivciraju lagano stalno nest dalmacija i riba. Za to postoji emisija More
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
gledao sam i ja.
ako na toj povrsini nije zaradio nove gume onda nit nece.
a kolko je tek nafte skurio:roll:

jedna brazda plug koji ide do 70cm a gume proklizuju.:D a traktor 170ks

ajd jedna od zanjimljivijih reportaza.
vec me zivciraju lagano stalno nest dalmacija i riba. Za to postoji emisija More

istina živa plodovi zemlje a tam lijeni dalmatinci koji bi da im država plati kaj badava love ribu u koju nisu ništa uložili,ni novce ni rad.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Pa valjda je sada na onom voćnjaku zaradio nove gume.Mislim da su rekli da je 11ha površina,bome se tu dobrih sati nakuckalo a sve po 500kn.

nisam preveč gledal u gume al kolko sam videl na poljoprivrednoj je imal dobre gume odozada:!:
 
S

staffmen

Guest
istina živa plodovi zemlje a tam lijeni dalmatinci koji bi da im država plati kaj badava love ribu u koju nisu ništa uložili,ni novce ni rad.

ma
to mi tolko zivce digne...ne bavim se poljoprivredom ali...:madmana:
isto ko i da seljacima drzava uz dobivene novce od zarade daje poticaje za zemlju a da zemlju dobiju badava i sva potrebna sredstva, od sjemena, gnojiva pesticida...itd
cim vidim da onaj dalmatinac vodi emisiju prestanem gledat makar je to obavezno svaku nedelju uz rucak
 

Najnoviji postovi

Na vrh