• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Đuro Đaković

ekipa

Član
Tu od
27 Tra 2018
Poruka
53
Pozdrav...
Zna li n etko ili netko ima za prodati zitni hederamalog fahra (m66 ili 660)ili djuru djakovica 770.
Uglavnom, da bi pasao na fahr m66s
Hvala
 

Siniša 1974

Novi član
Tu od
18 Lip 2023
Poruka
4
Pozdrav
Nov sam na forumu pa da ne tražim posebno odgovor evo napravio sam grupu da lakše nađem riješenje za svoj problem.
Dali je imao netko problem sa kombajom da se upali i nakon minutu dvije rada kombajn gubi snagu i ugasi se. Sve smo pregledali cijevi, mjenjali filtere, mjenjači novu drukelicu ne možemo odgonetnuti što mu je. Ako je netko imao istih problema a zna riješenje molio bih da mi komentirate.
Hvala
Lp
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
Da ti se ne javlja podtlak, vakuum u rezervoaru goriva?
Ako proradi, ja na to gledam da je motor dobar, ali mu ponestane goriva ili zraka, ili čak i jednog i drugog. Probaj da motor radi sa skinutim čepom od rezervoara, to je najlakši način, za početak.
 

Siniša 1974

Novi član
Tu od
18 Lip 2023
Poruka
4
Hvala na odgovoru probati ću iako smo to probali prije mijenjanja svega navedenog ali poslije nisam. Probati ću.
Hvala
 

Mifu

Novi član
Tu od
23 Lis 2020
Poruka
14
Pozdrav svima,

bio bih zahvalan ukoliko netko može podijeliti upute, katalog dijelova i radionički priručnik za ĐĐ MK770.

Hvala.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Fotokopija dimenzija remena Fahr M 750 ,Đuro je kopija. Što te interesira? IMG_20240110_184926.jpg
 

Mifu

Novi član
Tu od
23 Lis 2020
Poruka
14
Pozdrav,

hvala na odgovoru. Kupio sam MK770 kombajn, '89 pa bi se htio pripremiti za sezonu, ovo mi je prvi žitni kombajn i nemam iskustva. Inače vozim već par godina Bougoin GM30, ali to nije isto :)
 
Na vrh