• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eco Plantaža Lješnjaka "KAŠTELI"

ECO Plantaža

Novi član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
4
Pozdrav svim starim forumašima i kolegama.
Da Vam se ukratko predstavim. Imam plantažu na 2 ha i oko 1100 sadnica.
Sorte su Istarski i Rimski 80-20%. Na stranici www.savkovic.se ima malo informacija koje ažuriramo po mogucnosti kako nam dolaze informacije sa terena.
Dragoljub
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Pozdrav svim starim forumašima i kolegama.
Da Vam se ukratko predstavim. Imam plantažu na 2 ha i oko 1100 sadnica.
Sorte su Istarski i Rimski 80-20%. Na stranici www.savkovic.se ima malo informacija koje ažuriramo po mogucnosti kako nam dolaze informacije sa terena.
Dragoljub

dobro dosao

vidim da si sadnice uvezao iz RH kakve su
 

ECO Plantaža

Novi član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
4
Pozdrav,
sadni materijal sam kupio od Corylusa i zdovoljan sam kako napreduju iako ih nisam uspio posaditi u jesen tako da su prezimile proslu zimu u trapu. Sadnja je obavljena u februaru 2011. Nije mi to bio jedini problem i sa navodnjavanjem smo imali problema sto se odrazilo na razvoj. Nekih 10% se osusilo sto je OK po mom misljenju. U zavicaju nisam bio od avgusta tako da samo po slikama mogu vidjeti kako napreduju, za 10 dana dolazim da zamjenimo te osusene sadnicea i navodnjavanje je sredjeno tako da iducoj godini ocekujem zapazen napredak. Navodnjavanje je moja specijalna izvedba posto nigdje nisam vidi da tako nesto postoji. Po povratku iz zavicaja cu da postavim koju sliku da bi docarao moju zamisao.
 
R

ROKATELA

Guest
Pozdrav svim starim forumašima i kolegama.
Da Vam se ukratko predstavim. Imam plantažu na 2 ha i oko 1100 sadnica.
Sorte su Istarski i Rimski 80-20%. Na stranici www.savkovic.se ima malo informacija koje ažuriramo po mogucnosti kako nam dolaze informacije sa terena.
Dragoljub

Poštovanje, ja sam iz siska i isto imam 3ha lješnjaka u eko uzgoju, ovdje nas malo muče skupa gnojiva koja su dozvoljena, čime vi gnojite i kakve su cijene, dal su možda u sloveniji jeftinija eko gnojiva?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša........:icon_pidu::icon_pidu:
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Poštovanje, ja sam iz siska i isto imam 3ha lješnjaka u eko uzgoju, ovdje nas malo muče skupa gnojiva koja su dozvoljena, čime vi gnojite i kakve su cijene, dal su možda u sloveniji jeftinija eko gnojiva?

ako i jesu treba uracunati ttransport
 

Najnoviji postovi

Na vrh