• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EEE JEBEMU....

J

jokapz

Guest
A skliznila u jamu dol.. I čudo jedno naslonla se na Torpeda i utovarivač i ništ nije smotala ...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ako je skliznula onda se na prvoj slici vidi trag di je bio točak koji je u rupi, kako se zemlja otkinila.
 
J

jokapz

Guest
tu je prolaz nasuti tvrdo ko beton al bilo je malo mokro i kad sam je poterivo da natovarim zadnji kraj op ode... povezla se
KONTAŠ..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
pa nisam ja glup kolko svi u kući misle, jesam glup ali toliko nisam. Tako smo mi jednom đubre tovarili i kako je ono od cigala, nako dole a đubre je u ruši i mi jedan točak stavili u rupu, i kad je trebali izač prikolica klizala i jedva smo nekako izvukli, a nismo mogli samonapred jel bi se u poljski WC zabili...
 
J

jokapz

Guest
e to je več peh.. Imam ja puno doživljaja sa dubretom al nisam sliko tek sam friški vam. Al jednom sam utero Zetora 6245 sa đubretarom da me sedam traktora čupalo. Na Zetoru se jedna vrata od kabine nisu mogla otvorit koliko je sjeo...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jel si opet ti omao peh ili neko drugi??, šta je radio, je pokušal kipati, pa se prevrnul il kaj?? :mrgreen:
 
J

jokapz

Guest
sreća nisamja. jedan kolega. Previše je skreno i kad je prednja osovna sjela u jarak prevrnla se. To je Zmaj prikolica 511 ili "sajlasca" toliko je jaka da se ništa nije pomotalo.
 
Na vrh