• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eicher

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nije sarkazam, već Sonalika tehnički nije dorasla tom Eicheru.
Ako čemo realno niti novi Deer i ekipa mu nisu dorasli,meni odgovara traktor bez elektronike i samo mi je žao što nisam uzeo 90ks,zaboravljaš da su Indijci najjači u proizvodnji čelika a i utipkaj na Yotube PREET traktori pa vidi šta LUĐE rade silovanje .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Ajkula, naj se srditi jer nemaš zakaj. Nije mi te namjera provocirati, ali činjenice su činjenice.
Eicher je spadal pod gornju klasu u svoje vrijeme, dok je Sonalika jeftin stroj niske klase. To se vidi po nabavnim cijenama jednog i drugog, kaj je teško usporediti jer Eichera nemreš kupiti novoga.
Nije riječ o elektronici, već o običnoj mehanici. Sonalika ima, npr, premalo brzina za raspon kojeg ima, i još hrpu drugih stvari. Tehnički je staromodniji stroj od tog Eichera, s tom razlikom da je nove proizvodnje.
Kopija Zetorovog motora na kopiji Carraro transmisije.
Nije sve u silovanju i glupostima koje oni rade. To govori o izdržljivosti i načinu gradnje, ali ne o tehničkim karakteristikama samog stroja.

S konja na magarca je značilo da si s modernijeg (starog) traktora prešel na NOVI tehnički manje napredan stroj.
Ako si ti s njom zadovoljan, meni je drago. Da mi treba, ja bi radije imal takvog Eichera.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Eicheri su bili stvarno pravi strojevi...

jedan 4-cilinraš s deutz motorom se dugo vrtio po njuškalu a i jedan voćar isto
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Eicher s Deutzovim motorom?🤔 Neki bastard?
Pa Eicher je delal svoje zrakom hlađene motore
 

Tomot3

Član
Tu od
29 Srp 2018
Poruka
51
Ja sam tog eichera kupio po cijeni imt 577 dw stare linije koji nit ima kabinuko eicher niti mjenjač eicherov kalač brzina puno pomaže u radujer imaš više brzina na izbor,jedino što troši uljeali i to je sada došlo na red upravo je rastavljen i što je najbitnije motor nije za generalku samo novi klipovi ,karike i ležaji na radilicu standard
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Original ajheri su zračnjaci,aTomot3,manje je trošio inino ulje nego elf original.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Eicheri su bili stvarno pravi strojevi...

jedan 4-cilinraš s deutz motorom se dugo vrtio po njuškalu a i jedan voćar isto
Originalni Eicher je imal zasebnu turbinu za svaki cilindar:
QRMVxFfNAxBTJFa2cuCkUaDNYF5-lP-Y9kDSC_KkJMR2bb6LClxk5fh9b-ojnQ49rm7usOrcG18Cf09tjdcjZwmj5qyog74KxK_rU6_DZJv9YLnXF9tPjRvrnsSHsqzIuHHfwDobc37ALNm92KMr


Kasnije su prešli na suradnju s MF-om, kad su postali premali.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Imaš pravo, mislim da sam lupio bezveze Deutz, mislio sam na zračnjak....
 

Najnoviji postovi

Na vrh