• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Električni pastir

kizbaja

Novi član
Tu od
4 Velj 2012
Poruka
4
ELEKTRIČNI PASTIR, napon 20kV, domet preko 300 km, za sve vrste životinja, regulacija jačine i brzine, garantirano najjači na tržištu, vodootporan, 12V-400kn, 220V-500kn, 12 220V-600kn, prodajem. Višegodišnje iskustvo u proizvodnji i montaži električnih pastira, po želji izrađujem i jače kao i za druge namjene, garancija 5 godina. Mob.099/844-3043
spa57517.jpg
 
Posljednje uređivanje:

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
U kojem je rasponu moguće regulirat napon? Koliko džula ima udarac?
 

kizbaja

Novi član
Tu od
4 Velj 2012
Poruka
4
pozdrav
napon nije moguce regulirati.
ali je moguce regulirati pauzu izmedju udaraca od 0,3-4 sekunde kao i broj impulsa po udarcu 1-5 (jacina)
naravno za vase potrebe sve se moze prilagodit, kako pauza izmedju udaraca tako i broj impulsa po udarcu kao i duzina tih impulsa
koliko dzula daje, neznam, jer nemam sa cime izmjeriti, ali garantiram da je najjaci na trzistu, a ako nije lako ga prilagodim vasim potrebama kako sam opisao
ako ni to nije dovoljno imate pravo na povrat novca u roku tjedan dana
pozdrav
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Ko bi mislio, da je Gallagher tako blizu propasti?

Samo malo su pažnju skrenuli sa Rijeke i evo konkurencije, koja ih bude pokopala.
 
L

lovacraš

Guest
ELEKTRIČNI PASTIR, napon 20kV, domet preko 300 km, za sve vrste životinja, regulacija jačine i brzine, garantirano najjači na tržištu, vodootporan, 12V-400kn, 220V-500kn, 12 220V-600kn, prodajem. Višegodišnje iskustvo u proizvodnji i montaži električnih pastira, po želji izrađujem i jače kao i za druge namjene, garancija 5 godina. Mob.099/844-3043
spa57517.jpg

pozdrav...dal je ponuda još uvijek aktualna? zanima me ovaj od 600 kn 12-220v
 

kizbaja

Novi član
Tu od
4 Velj 2012
Poruka
4
pozdrav...dal je ponuda još uvijek aktualna? zanima me ovaj od 600 kn 12-220v
Pozdrav,
sve je jos uvijek aktivno kao i moj broj tel.
za detaljnije informacije me nazovite na tel. jer nemam cesto pristup internetu da bi mogao odmah odgovorit na pitanja
 

vinograd

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
5
Poštovanje

Interesira me jedna informacija kolika je potrošnja (W) i kolko bi mi okvirno izdržala baterija od 55Ah ili pak ima on neku svoju...
 

elval

Novi član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
2
Mene zanima čemu taj napon od 20 000 volti tu ima da kad kiša padne sve sjeva i puca.
 
Na vrh