• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Elios

cabage

Aktivni član
Pridružen(a)
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Baš sam malo šaltao po internetu i naletio na nešto što nisam ni znao da postoji. Kroz dogledno vrijeme planiram kupiti traktor cca 70 ks bez kabine i tu bi mi se ovaj ljepotan mogao uklopiti. Vidim da 72 konja s kabinom i prednjim utovarivačem košta 34000 eura, dakle dosta bi se još cijena snizila bez kabine i utovarivača.
Inače ima modeli od 72, 78 i 88 ks. Sad bih molio znalce da mi malo objasne. Kaže motor proizvođač FPT. Koji je to proizvođač. Znam da su prije imali JD motore.

Attachments

dino

Aktivni član
Pridružen(a)
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kako nisi znao da postoje ti modeli?
Evo jedna slika iz Gudovca,i meni su ti traktori prekrasni! :)

cabage

Aktivni član
Pridružen(a)
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jednostavno nisam znao, nisam ni gledao claas traktore. Uvijek me odbijalo što sam čuo da imaju JD motore. Ne znam zašto, ali jednostavno mi ne sjeda JD nikako.

B

BAGERISTA

Guest
Kako nisi znao da postoje ti modeli?
Evo jedna slika iz Gudovca,i meni su ti traktori prekrasni! :)

Strojčina ,,,mali a nabijen,,preljep....:prayer::prayer:

mtd001

Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
20 Svi 2010
Poruka
3,622
uh,onaj bez kabine izgleda opako..

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Pridružen(a)
22 Lip 2007
Poruka
14,781
Baš sam malo šaltao po internetu i naletio na nešto što nisam ni znao da postoji. Kroz dogledno vrijeme planiram kupiti traktor cca 70 ks bez kabine i tu bi mi se ovaj ljepotan mogao uklopiti. Vidim da 72 konja s kabinom i prednjim utovarivačem košta 34000 eura, dakle dosta bi se još cijena snizila bez kabine i utovarivača.
Inače ima modeli od 72, 78 i 88 ks. Sad bih molio znalce da mi malo objasne. Kaže motor proizvođač FPT. Koji je to proizvođač. Znam da su prije imali JD motore.
To ti je Carraro traktor u potpunosti. Renault je imal odprije udjela u Agritliji, te su svi takvi Renault traktori bili u osnovi Carraro.
Na ovima ti je motor Iveco NEF, umjesto zračno hlađenog Deutz 914 motora, koji je izbačen radi ekologije.

Na vrh