• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Engleska, polovna Valtra

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
niti jedan traktor nije ,, dobar,, kada ga voze 3 vozača a nitko o njemu ne vodi računa to je bilo u svim kombinatima a i JD su zbog takvih stajali
 
B

Bobo

Guest
Uglavnom, ganjaju oni tamo i JD-e, a Torpedo to nije mogao podnijeti, jer se u Trenkovu na dizel vozi samo po asfaltu, a na njivi su na lozi!

E sad ko mi ne vjeruje, ne mora, ja znam da je tako i da nije tako ne bih terao na svoje! LJudi dragi, kod vas po nepreglednim ravnicama i kod nas u kotlini nije za usporedbu zemlja i rad na istoj. Torpedo kod nas ne moze raditi u kombinatu, pa da ga i cuvas kao da je tvoj. JD-e su na silu kupovali, jer drugog izbora nisu imali...


Ako me se nesto direktno ne pita, ne zelim vise sudjelovati u ovoj temi, jer mi se zivci stanjuju svaki puta kad ju citam...

Pozdrav
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Evo jedan loš primjer jednog traktoriste u PIK Gorjani on je vozio TD 9006 bez prednje vuče traktor je bio malo reč odličan i on je uglavnom bio u transportu. dok su drugi imali 3 ture on je imao šest.luđak nad luđacima.Njegov TD je svaku godinu bio na generalci i bojanju,a samo je on bio vozač na tom traktoru
Dok je jedan drugi imaoTD 9006 duplak i čovjek je njime sve radio od oranja do transporta ali je vodio i brigu o tom traktoru iako je bio od PIK-a. Taj Td je završio karijeru spuštao se teretom niz dolu i izašao bager pred njega i tuuuuuupppp traktor se raspao na pola,čovjek je plakao za traktorom iako je za nekoliko dana išao u mirovinu i danas spominje tog TD-a
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
ev nemog da temu ne podignem iz prasine. Je istina je ovo za TD u nasim krajevima sto bobo kaze. Bar u mom kraju a on je i blizu bobe. S TD-ovima danas vam kod nas mos vidit samo prikolice i cisterne. Ljudi su se cudili kad je novi TD75 se doslovno raspo sa tarupom nakon 100m. A store to uvatio i peri deri. Nasi u rijeci su prilicno uprskali
 
B

Bobo

Guest
Nemoj paliti stare vatre...

Kod nas je situacija takva, kod njih je drugacije... U neku mi je ruku drago da se Torpedo pokazao dobrim, jer dok nisam dosao na ovaj forum, ja sam svrsto bio ubjedjen da je to krs nad krsevima. Ocito sam bas naletio na one izganjane i ljude koji nisu njima bili zadovoljni...

Vis da svi baranjsi pricaju sve dobro o tim traktorima, i vise nemam razloga da im ne vjerujem...
 
A

amatix

Guest
Bobo kaže:
Nemoj paliti stare vatre...

Kod nas je situacija takva, kod njih je drugacije... U neku mi je ruku drago da se Torpedo pokazao dobrim, jer dok nisam dosao na ovaj forum, ja sam svrsto bio ubjedjen da je to krs nad krsevima. Ocito sam bas naletio na one izganjane i ljude koji nisu njima bili zadovoljni...

Vis da svi baranjsi pricaju sve dobro o tim traktorima, i vise nemam razloga da im ne vjerujem...
ma torpedo i može radit samo u baranji jer je temo zemlje skoro kao pijesak a gdje god je malo teža zemlja može samo cisternu vuć
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
amatix kaže:
Bobo kaže:
Nemoj paliti stare vatre...

Kod nas je situacija takva, kod njih je drugacije... U neku mi je ruku drago da se Torpedo pokazao dobrim, jer dok nisam dosao na ovaj forum, ja sam svrsto bio ubjedjen da je to krs nad krsevima. Ocito sam bas naletio na one izganjane i ljude koji nisu njima bili zadovoljni...

Vis da svi baranjsi pricaju sve dobro o tim traktorima, i vise nemam razloga da im ne vjerujem...
ma torpedo i može radit samo u baranji jer je temo zemlje skoro kao pijesak a gdje god je malo teža zemlja može samo cisternu vuć

Koja Baranja,tamo su zemlje teska,nemal svuda, samo je JD opstao,Torpedo skorom nikad nije ni orao,sem malo RX prije nemal 30 godina
 

Najnoviji postovi

Na vrh