• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

eto me!

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Hrvach to ti mene izbacuješ iz utrke a sebe stavljaš na moju poziciju :axe::axe: niš se ti neboj za sud i papire ima se veze to će se srediti a možemo se mi sad zaručit a dogodine ženit kad budem punoljetan a jeffy ti bi ženu sa traktrom da nemoraš radit za njega nego da dođe pod miraz:prayer::prayer::prayer::prayer: a lako za traktor ima kod mene traktora pod razno za 5-6000 kuna a godište taman razrađeni ono kako se kaže u zreloj dobi samo prešli 40 god;);););)
 
Posljednje uređivanje:

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ništa dečki najbolje da se vi prijavite za onu emisiju Ljubav je na selu,pa čemo mi ostali forumaši crkavat od smijeha ili tuge zavisi tko se kak bude iskazao(to se ja samo zajebavam)najbolje da nabacite upoznavanje face to face a Maslačak bude ta koja bude možda izabrala jednog od vas,a dok se to ne desi ti samo uživaj Maslačak i divi se našim zajebancijama i kojoj pametnoj,ljep ti pozdrav a i kolegama forumašima:axe:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a kako ću se prijavit u emisiju ljubav je na selu kad nemam ni konja ni krave a nisam veliki ratar jedino da sebe privežem u štalu pa da glumim konja ali to već jesam i ovako netreba mi štala:toimonster::toimonster::toimonster:
a kakva će biti natjecanje da se iskažemo da znam pa da se primremim za zašto nebude ništa od toga pa ja sam "mrtav ozbiljan"
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
pa nije ti štala bitna to bi mogla biti i prednost,bitno da si na selu a možeš imati samo jednog vrapca ako naiđe prava bude vraga:oops:
 
M

Miško 007

Guest
ma zabavno je meni samo vidim ja da ne bude ništa od toga! :D :D

Dobro došla na forum..
Pa trebaš staviti slike da dečki vide kako si lijepa...;)
Pa da se onda nadmeću...
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
a kako ću se prijavit u emisiju ljubav je na selu kad nemam ni konja ni krave a nisam veliki ratar jedino da sebe privežem u štalu pa da glumim konja ali to već jesam i ovako netreba mi štala:toimonster::toimonster::toimonster:

:lol::lol::rolfer::rolfer::rolfer:
možda osvojiš kobilu tako!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Tebe sam čekal, srčeko!!:mrgreen:

A kaj si pak mene čekal...:oops::mrgreen:
Ima ti kod mene jedna friška udovica s traktorom, sad je u najboljim godinama, ima tek 76 godina, iskustvo stekla- sram izgubila:mrgreen::mrgreen: Mislim za oranje naravno:axe:

Mali Staffmen, ti samo javi na PM, da vidimo u kakvom je stanju traktor, a sve ostalo je nebitno:mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Mali Staffmen, ti samo javi na PM, da vidimo u kakvom je stanju traktor, a sve ostalo je nebitno:mrgreen:
Kakav staffmen, to je mlađi buraz, on se nek strpi dok dođe do punoljetnosti:mrgreen: Traktor je u super stanju, samo kaj gazdarici malo curi ulje:supris::oops::mrgreen:

Toma, vidim da si se opasno zagrijal, nemoj da se kolegica osjeća ugroženo na forumu. Meni nije uvjet da mi cura ima traktor, ja samo hoću da kuha ko mama,a pije ko tata;)
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
Kakav staffmen, to je mlađi buraz, on se nek strpi dok dođe do punoljetnosti:mrgreen: Traktor je u super stanju, samo kaj gazdarici malo curi ulje:supris::oops::mrgreen:

Toma, vidim da si se opasno zagrijal, nemoj da se kolegica osjeća ugroženo na forumu. Meni nije uvjet da mi cura ima traktor, ja samo hoću da kuha ko mama,a pije ko tata;)

uf, jadna...
 
H

Hrvach

Guest
:mrgreen: Pretpostavljam da si sad misliš "među kakve sam luđake ja došla.. kakve veze oni imaju s poljoprivredom:eek:, šta je meni ovo trebalo..." Sve je to šala i zafrkancija, bolje da smo veseli nego da se svađamo, makar ima i toga na forumu:madmana: Nadam se da nam ne zamjeraš kaj smo neozbiljni za svoje godine, ovo ne ide za toma on je tak i tak još dijete:rolleyess::eek::mrgreen:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ja baš nisam dijete možda te i mogu nalupati ako bude trebalo i da ovo je ozbiljna prijetnja a ajkula što je najbolje ja ne živim na selu nego u gradu i to još u trokatnici kao neki grof ili kralj a na selu imam vikendicu za povremeno deranje leđa a ovo za vrapca njega mogu nabaviti a hrvach tata sigurno pije dnevno 10 piva a mama kuha hrenovke iz omota:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 
H

Hrvach

Guest
hahahahahahahahahahahahah Nemoj se pjeniti odmah.... Mi smo se zajebavali, nemoj nas shvaćati ozbiljno. Najmanje kaj sam mislio uvrijediti nekoga. I ja sam tako reći jučer bio tvojih godina, a buraz mi je star ko ti tak da mi nije bilo na kraj pameti da nekaj zlonamjerno govorim. Ovo je sve bila zajebancija i ko je shvatio ozbiljno vara se.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma nisam ja to shvatio ozbiljno niti sam se pjenio ja sam se isto šalio ali kad si ti mene podjebavao morao sam i ja tebe ovo za ozbiljnu stvar sam trebao stavit pod navodnike ali nisi mi odgovorio za mamu i tatu a ja i ti smo u obrnutim pozicijama ja imam brata tvojih godina a ti imaš brata koji je star kao ja a i naš maslačak nam se nešto puno ne javlja samo kratki citati ili je uvenula ili cvjeta od naših ponuda:D:D:D:D:D:D
 
H

Hrvach

Guest
hahahaaha, Za starce nemam komentara, uglavnom nisu onakvi kakvi si napisao:mrgreen::axe: Maslačak je požalila kaj je pogledala naš forum, kad vidi kakvih pacijenata ima:toimonster: Ona si je mislila da će nekaj pametno naučiti, kad ono zajebancija kud god se okreneš. Ne znam ja da maslačci cvatu u jesen... Moral bi doć neki mali bumbar s traktorom da maslačak procvate.:eek: (opet sam neozbiljan:axe::mrgreen::mrgreen:)
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
hahaha! bumbar s traktorom! :lol: blago meni ovdje! mislim da se maslačci sad skrivaju do proljeća ali ja ću s bumbarom s traktorom cvjetat cijelu zimu :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a bi se vi prevarili još se nađe na pojedinim mjestima i sad da se koji cvijet Maslačka rascvao,a na prolječe ih je baš ljepo vidjeti:gitarist:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
ma ja ću lijepo uglancat sebe i traktor pa ću slikat i bumbara i traktor naravno ne sad jer bumbar nije ošišan pa se ne more počešljati kako treba a traktor je zamazan od oranja
ima da maslačak cvjeta sva 4 godišnja doba
 

Najnoviji postovi

Na vrh