• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eto tražili ste igru - svi linkovi ovdje

B

Bobo

Guest
Pa svaka koju skines je DEMO verzija... Kad u 3.66 ukucas sifru, dobijes sve strojeve i mozes ih koristit bez ikakvih problema.

Starije verzije su davale sve strojeve, ali dok ne ukucas kljuc imas 5 minuta igre. No da ne ukucavas kljuc, mozes iskljuciti timer koji odbrojava 5 demo minuta ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
gdje možeš skinuti te stare demo verzije i daj mi za njih key
 
B

Bobo

Guest
Stos je u tome da ih ne mogu ni ja naci...

Da mogu, odavno bih vam dao na rapidshare... Nema nigdje vise starih verzija, samo nove forsiraju :(
 
R

Ratarko

Guest
Upravo sam sada skinio tu igru simtractor sa toga linka , ništa ja to nisam skužio.
Piše u dnu multiplayer i da nije registrirana , grafika užas , verzija 3.5.9
Kao da se niti ne može igrati u singleplayeru , pojma nemam ?
 
B

Bobo

Guest
Da, grafika je uzas... Ponasanje strojeva takodjer lose, ali je igra zaraza ziva (bar meni i zvoni)...

Pise unregistered, jer nemamo sifru s kojom bi ju trebalo registrirat, pa da imas dostupne sve strojeve za koristit...

ZA sifru ne dam ni kune, jer ce prije ili kasnije izaci neki crack koji ce ju otkljucat...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Je zaraza a ja sam za PC igrice ( neki žanrovi ) gori od djeteta. Ovako raspitao sam se kod par stručnjaka za tu šifru i čuo sam da postoji mogučnost da se šifra ukrade ili čak nađe crack i naravno rekao sam da to i pokušaju da mi naprave. Vidjet čemo.
 
B

Bobo

Guest
Ovako, to je NISTA... Nazalost, takvih stranica imas cijelo cudo, i kad stisnes na download link, on te odvede na jos jednu takvu stranicu s kojom "mozes" naci crack...

Sto se "strucnjaka" tice, i ja sam vrstan informaticar, tak da ono... Crack se moze skinut, i moze se to sve rijesit, ali ga ne mozes naci da dubis na glavi...


Ostaje nam samo cekat, jer na svim stranicama za koje ja znam jos nije osvanuo crack koji radi na novijim verzijama...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
u jeb............................................................................................................................................ . Vidjet čemo imam neke kupce za neke moje ptice ma možda i kupim da ključ Dali se to isplati
 
B

Bobo

Guest
Ne znam... Zavisi koliko si jako zagrizo u igru...

Ako kupis kljuc, ocekuj da ces ga i meni preprodat, ako budes trazio neku povoljnu cijenu ;)
 
R

Ratarko

Guest
Ljudi pa jel nije lakše dati piratu 10 kn za igru sa ključem ?
 
B

Bobo

Guest
Kad najveci pirat u cijeloj europi valjda, nema tu igru, onda znas koliko je sati... Tko ce od "gradske djece" kupovat igru koja simulira rad na farmi?!?

Ne vide pirati u tom nikakve perspektive, pa ju ni nemaju u ponudi... Da imaju, mislis da ju ne bih imao i ja?
 
B

Bobo

Guest
Pa jebemu sve... Ne ja... OK, priznajem, bavio sam se piratstvom na veliko i na siroko, dok je u tome jos lezala neka ozbiljna para, ali prestao odavno, jer sad svaka susa ima przilicu...

Prije je to kostalo 400-500DEM i nije svatko imao, pa je trziste bilo zahtjevno, a bome i plodna zemlja ;)

Pod tim piratom, sam mislio na famoznog "Amstela"...
 
M

Mister x

Guest
Ratarko kaže:
Ljudi pa jel nije lakše dati piratu 10 kn za igru sa ključem ?

Daj meni 5 kn ali kad ja nemam kluč onda nitko u ovoj zemlji nema.

Potražit ču ja kod sebe u arhivi možda nađem nešto u stilu traktora, npr. kamioni itd
 
B

Bobo

Guest
Imam ja cijeli serijal "18 wheels of steel" sto se kamiona tice, najbolja igra, ali od traktora imas samo JD american farmer i JD north american farmer, te sim tractor... igre tipa simfarm, ne priznajem, jer stane na pol diskete i nije bas nesto...


Uglavnom, ako imas ista za sto nismo culi, svakako potrazi, pa javi ;)
 
M

Mister x

Guest
Imam sve moguče simulacije od broda do aviona i vlaka te kamiona ali s trektorima imam samo onaj link koj sam vam dao, nažalost.
Bobo kaj trenurtno igraš?
 

Najnoviji postovi

Na vrh