• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eto tražili ste igru - svi linkovi ovdje

R

Ratarko

Guest
Na toj stranici klikneš tamo gdje piše " Free " , uèita se druga stranica , saèekaš malo , pojave se èetiri brojke i slova , prepišeš ih u kuèicu pokraj i stisneš enter , poèima ti download igre od nekih 53 MB.

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
opet ja ima nekih brojeva ali slova ne vidim molim te napiši

R

Ratarko

Guest
Hmmm , ne mogu , taj kod se generira za svakoga pojedinaèno i ti moraš upisati " tvoj " kod , ima èetiri brojke ili slova . Radi se o tome da se na taj kod èeka i do minute i pol . Prièekaj malo kada stisneš ono Free.

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
dali skineš igricu u komp meni se pojavila TERRA JASKA sa simulatorom JCB rovokopaèa

R

Ratarko

Guest
Tu ti ne mogu pomoèi jel ja taj fajl nisam downlodao , ima 53.7 MB a šta je u njemu pojma nemam . Moraš èekati oko 10 min. da ti se to skine na komp ako imaš adsl od 1 mbit. Ipak mislim da se radi o igri Sim Tractor , tako piše u imanu toga fajla , mislim da nas Mister x nebi prevario.

B

Bobo

Guest
Daj mi recite, jel itko ima kompletnu igru sim tractor, ali da je otkljucana, jer ja sam nabavio unlock za dvije starije verzije, a na sluzbenoj stranici ima samo najnovija verzija za skinuti...

Koja je ovo verzija na rapidshare-u? ja imam 3.66 na kompjuteru i na mogu ju s ovim kodovima otkljucat na full verziju... vec ju duze vrijeme trazim ali nisam imao uspjeha...

M

Mister x

Guest
Ovo je verzija 3.66.

Ja ju nisam skidao ali kad danas doðem doma budem nešto u tom žanru skinuo pa vam šaljem direktan link.

Možete i sami potražiti, naravno onaj tko ima Adsl jer nebi bilo dobro za vaš ðep ako idete 100 mega skidati na dial-up

Naravno gledajte da su takve igre manjeg formata tako da je jedan rar u pitanju, no veèinom i jesu te igre male.

Ali ima caka da se diskonektirate i možete skidati više rarova dnevno.

B

Bobo

Guest
Ma, imam ja 3.66 verziju, ali nemam sifru da ju otkljucam... U zakljucanoj verziji mozes samo kosit kombajnom, pa nema smisla stalno samo kosit...

Ja cekam sifru pa da se igram ko covjek, jer 40€za sifru ne dam...

P

paor

Guest
moj sin igra John Deere farmer, ako kog zanima zapržim mu kopiju

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A to je to i ja samo mogu vršiti sa JD kombajnom. U poæetku je dobro ali dosadi. Kažeš traži 40 eura . Gje si saznao . Koliko sam lud i mogao bi, ajmo svi nešto dati i imamo šifru. I deri bajo.

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Skup je! dali je šifra ista za svakog ili je druga. Dali bi moglo nas više da skupimo tih 44eur i imamo šifru i igramo. ako se može ima li zainteresiranih. Ovo je ludnica od igrice

B

Bobo

Guest
Cuj, za starije verzije igre su se prodavale sifre, pa su napravili novi sistem, i ovi koji su sifru imali, su trebali nadoplatit 11€za novu. E poslije nekog vremena izasla i verzija 3.6x koja ima opet neki novi sistem i ako imas onu prvu sifru nadoplacujes 20€, aako imas ovu srednju, nadoplacujes 11€. Ako nemas ni jednu, onda ide na princip 44€.

Ja znam da pare ne dam, jer ce prije ili kasnije izaci kakav crack za nju i da cu ja igrat ko covjek... Imam sifre za 3.0 i za 3.58. Ova koju je Mister X stavio je 3.59 i sifra od 3.58 ne radi... Tako blizu, a tako daleko :(

B

Bobo

Guest
Znaci 44€ i igraj...

Sad mi je zao sto nema starijih verzija, jer je verzija 2.4 bila jednako funkcionalna, samo sto nije bila mapa velika kao sto je sad, i bile su njive manje.

Demo verzija je bila potpuno funkcionalna, ali je bila ogranicena na 5 minuta igranja. Odes u folder gdje je igra instalirana, obrises jedan odredjeni file (ili ga preimenujes) i igrica vise ne odbrojava vrijeme...

Znam da sam imao 3 traktora, sadilicu za zito, i tanjurace. Cak sam jedno vrijeme imao i "telehandler" i balirku, ali sam od toga odustao... bilo je zanimljivo, ali ne znam zasto sam to obrisao...

Znam da sam prvi dan igranja ostao do pol 3 ujutro dok nisam posijao najvecu njivu ;)

Najnoviji postovi

Na vrh