• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Eto tražili ste igru - svi linkovi ovdje

M

Mister x

Guest
Eto tražili ste igru - svi linkovi ovdje

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Na toj stranici klikneš tamo gdje piše " Free " , učita se druga stranica , sačekaš malo , pojave se četiri brojke i slova , prepišeš ih u kučicu pokraj i stisneš enter , počima ti download igre od nekih 53 MB.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
opet ja ima nekih brojeva ali slova ne vidim molim te napiši
 
R

Ratarko

Guest
Hmmm , ne mogu , taj kod se generira za svakoga pojedinačno i ti moraš upisati " tvoj " kod , ima četiri brojke ili slova . Radi se o tome da se na taj kod čeka i do minute i pol . Pričekaj malo kada stisneš ono Free.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
dali skineš igricu u komp meni se pojavila TERRA JASKA sa simulatorom JCB rovokopača
 
R

Ratarko

Guest
Tu ti ne mogu pomoči jel ja taj fajl nisam downlodao , ima 53.7 MB a šta je u njemu pojma nemam . Moraš čekati oko 10 min. da ti se to skine na komp ako imaš adsl od 1 mbit. Ipak mislim da se radi o igri Sim Tractor , tako piše u imanu toga fajla , mislim da nas Mister x nebi prevario.
 
B

Bobo

Guest
Daj mi recite, jel itko ima kompletnu igru sim tractor, ali da je otkljucana, jer ja sam nabavio unlock za dvije starije verzije, a na sluzbenoj stranici ima samo najnovija verzija za skinuti...

Koja je ovo verzija na rapidshare-u? ja imam 3.66 na kompjuteru i na mogu ju s ovim kodovima otkljucat na full verziju... vec ju duze vrijeme trazim ali nisam imao uspjeha...
 
M

Mister x

Guest
Ovo je verzija 3.66.

Ja ju nisam skidao ali kad danas dođem doma budem nešto u tom žanru skinuo pa vam šaljem direktan link.

Možete i sami potražiti, naravno onaj tko ima Adsl jer nebi bilo dobro za vaš đep ako idete 100 mega skidati na dial-up

Naravno gledajte da su takve igre manjeg formata tako da je jedan rar u pitanju, no večinom i jesu te igre male.

Ali ima caka da se diskonektirate i možete skidati više rarova dnevno.
 
B

Bobo

Guest
Ma, imam ja 3.66 verziju, ali nemam sifru da ju otkljucam... U zakljucanoj verziji mozes samo kosit kombajnom, pa nema smisla stalno samo kosit...

Ja cekam sifru pa da se igram ko covjek, jer 40€za sifru ne dam...
 
P

paor

Guest
moj sin igra John Deere farmer, ako kog zanima zapržim mu kopiju
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
A to je to i ja samo mogu vršiti sa JD kombajnom. U početku je dobro ali dosadi. Kažeš traži 40 eura . Gje si saznao . Koliko sam lud i mogao bi, ajmo svi nešto dati i imamo šifru. I deri bajo.
 
B

Bobo

Guest
Sluzbena stranica igre:

Obrisan neispravan link.

i 44€ je sifra...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Skup je! dali je šifra ista za svakog ili je druga. Dali bi moglo nas više da skupimo tih 44eur i imamo šifru i igramo. ako se može ima li zainteresiranih. Ovo je ludnica od igrice
 
B

Bobo

Guest
Cuj, za starije verzije igre su se prodavale sifre, pa su napravili novi sistem, i ovi koji su sifru imali, su trebali nadoplatit 11€za novu. E poslije nekog vremena izasla i verzija 3.6x koja ima opet neki novi sistem i ako imas onu prvu sifru nadoplacujes 20€, aako imas ovu srednju, nadoplacujes 11€. Ako nemas ni jednu, onda ide na princip 44€.

Ja znam da pare ne dam, jer ce prije ili kasnije izaci kakav crack za nju i da cu ja igrat ko covjek... Imam sifre za 3.0 i za 3.58. Ova koju je Mister X stavio je 3.59 i sifra od 3.58 ne radi... Tako blizu, a tako daleko :(
 
B

Bobo

Guest
Znaci 44€ i igraj...

Sad mi je zao sto nema starijih verzija, jer je verzija 2.4 bila jednako funkcionalna, samo sto nije bila mapa velika kao sto je sad, i bile su njive manje.

Demo verzija je bila potpuno funkcionalna, ali je bila ogranicena na 5 minuta igranja. Odes u folder gdje je igra instalirana, obrises jedan odredjeni file (ili ga preimenujes) i igrica vise ne odbrojava vrijeme...

Znam da sam imao 3 traktora, sadilicu za zito, i tanjurace. Cak sam jedno vrijeme imao i "telehandler" i balirku, ali sam od toga odustao... bilo je zanimljivo, ali ne znam zasto sam to obrisao...

Znam da sam prvi dan igranja ostao do pol 3 ujutro dok nisam posijao najvecu njivu ;)
 
Na vrh