• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROPARD 824

  • Temu pokrenuo ursus4514
  • Datum prvog posta
U

ursus4514

Guest
Bok ja sam iz Cerne i zanima me europard 824 dali netko ima iskustva sa njim ja bih ga kupio pa ako netko zna ili ga ima da stavi slike iznutra unaprijed hvala ivan.....
:D
 
S

Sesva

Guest
Inace imam ti ja Foton Europard 824 , traktor nam se pokazao odlicnim , nas je iz one prve serije s originalnim perkins motorima , a ne ovima po licenci , 82 KS , unutrasnjost bi mogla bit bolja , mjenjac bi mogo bit bolji , to su mi jedine zamjerke , snage ima i vise nego dosta , radi po nasoj ilovaci s 3 x 14 cola VARIANT 1502 plugovima , rotobrane 2,5 metra bez problemceka , ikakvih kud god oces kak brzo oces !

Sve kaj te zanima mozes me pitati u vezi njega , neznam jel ima opce koja razlika izmedu 824 i 804 !

stavit cu ti slike traktora i plugova poslije i jos nekih prikljuccaka s kojima radi !
 
S

Sesva

Guest
evo slika :

DSC00603.jpg

DSC00602.jpg

DSC00523.jpg

DSC00524.jpg

DSC00525.jpg

DSC00528.jpg


ima jos puno slika
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
sesva jel tvoj vrišti kad ideš punim gasom??? Kod mene ima jedan, isuseeeeeee, to je užaš kad prolazi kraj tebe punim gasom...
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
abrkili kaže:
iz osobnog iskustva moram reći da ima skoro isti zvuk kao i ursus 360...
Ma nerunji toliko u prijenosu, ali ursus mi ima dobar zvuk, pogotovo moj s malo progorenim auspuhom, ni lasta ni sole ga nebi bolje napravio :lol: :lol:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,568
moj ursus i eurokinez imaju malo slične zvukove, ali moj kad tanjura ili ore, kad ore pod pritiskim, ima super zvuk!!! ali najbolje je kad šaltaš pa KKRRRRRRR, i onda otpustim mjenjač i ponovo i uđe bez problema, a kd smo sijali žito rakovica bacala sjeme, :blackeye :blackeye :blackeye :blackeye što krčiiiii
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ursus baš vrišti,jednostavno mu je glasniji mjenjač i diferencijal od samog motora...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
abrkili kaže:
ma ursus baš vrišti,jednostavno mu je glasniji mjenjač i diferencijal od samog motora...
u potpunosti se slažem s tobom ko i oni stariji zetori
 
U

ursus4514

Guest
Prijatelju opet je ivan mozes ga malo bolje uslikat iznutra kakav ima mjenjac i koliko brzina?Ivan!!
 
S

Sesva

Guest
imal sam manjih probljema s mobom , nije radio , aj sutra cu slikat i stavit !
 
U

ursus4514

Guest
ok care ajd ih stavi ali ga fino uslikaj mjenjace sta mislis jel bolja 824 ili yto 804
 
J

jokapz

Guest
Prijatelju opet je ivan mozes ga malo bolje uslikat iznutra kakav ima mjenjac i koliko brzina?Ivan!!

baš sam jučer iak je bila nedelja probo malo orat s tom kineskom šklopocijom ;) ;)
Ima 4 brzine i ima radne, brze i rikverc to je na drugoj ručki. Motor ima snage sad koliko je dugotrajan neznam. Vuko je 3 puta 14 Lensberga (neznam jel se tak piše) i ide 4 radnom ljepo onak ide sam malo je neudoban za radit..... ;) ;)
al nek još Sesva to ljepo poslika i objasni da bar jednom ispuni obečanje :D :D
 
S

Sesva

Guest
hehee , stari sad prazni septicku s novom cisternom kaje kupio , poslikat cu ja nebrini cim smognem vremena, vidis da slabo dolazim , imam puno za ucit , skola i ta ko!


Btw. mi mozemo orat s nasim plugovima u prvoj direktnoj s 3 x 14 cola !
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Sesva kaže:
hehee , stari sad prazni septicku s novom cisternom kaje kupio , poslikat cu ja nebrini cim smognem vremena, vidis da slabo dolazim , imam puno za ucit , skola i ta ko!


Btw. mi mozemo orat s nasim plugovima u prvoj direktnoj s 3 x 14 cola !
Tako velis :scratch ,80 konja i ,jos vecras cu poslati majl upravi Belja sa prijedlogom da kupe kojeg kineza,i da razduze Fendt-ove i JD8100,8200... :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh