• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

Eurowolf 454

Novi član
Tu od
5 Sij 2023
Poruka
5
Koliko je instalacije pojeo? Pa većinom su žice raznih boja ili sa oznakama pa doštukati samo dio koji fali. Ili razdvojiti žice koje idu iz instalacije i ispitati jednu po jednu , označiti što se događa i koju funkciju ima i preko nekog osigurača ispitati svjetla ,ako nema nikog da sa instrumentom odredi što je što. I naravno prije svega provjeriti da li su osigurači ispravni da se smanji traženje.
Ima zica ali je neki mester jako veliki to zbrikal, prebrikal i neznas kam koji ide... Bilo bi dobro da je orginal instalacija onda nebi bio toliki problem..

Kak je pes? Si išel veterinaru snjim?
Nema ga vise
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Pes definitivno ima problem..ako i nije ništa progutal njje bez razloga grizel žice...fali mu nekaj u prehrani
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Imam nekakvu šemu od 404, vjerujem da je to sve tu negde.
Nije baš vrla ali mogla bi poslužiti

 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,339
@Eurowolf 454 može kakva slika trenutne situacije da vidimo kako to izgleda? Ako je prije sve radilo nema potrebe se vraćati na to tko je što spojio , spojio je očito s razlogom. A ionak nije to apolo nego traktor koji ima par žica i to se riješi jako lagano.
 

Eurowolf 454

Novi član
Tu od
5 Sij 2023
Poruka
5
Ni vrag da si ga dal zbog tih par žičica.
Ionak je neki mešter prije njega bil unutra pa nije pes sve kriv.
Ma ne, pas je sam uginul, stari je bil!!! Nisam takvo cudoviste

@Eurowolf 454 može kakva slika trenutne situacije da vidimo kako to izgleda? Ako je prije sve radilo nema potrebe se vraćati na to tko je što spojio , spojio je očito s razlogom. A ionak nije to apolo nego traktor koji ima par žica i to se riješi jako lagano.

Pes definitivno ima problem..ako i nije ništa progutal njje bez razloga grizel žice...fali mu nekaj u prehrani
Dosadno mu je bilo i malo se zaigrali pesek
 

Prilozi

  • IMG_20230106_102748.jpg
    IMG_20230106_102748.jpg
    55.7 KB · Pregleda: 38
  • IMG_20230106_102811.jpg
    IMG_20230106_102811.jpg
    59.7 KB · Pregleda: 38
  • IMG_20230106_102759.jpg
    IMG_20230106_102759.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 38

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,992
Daj to nekom električaru (ako se ne razumiješ) da napravi od nule jer ovo sa slika je sve puno brikica.
Da ti se to sve skupa ne zapali.
 

Eurowolf 454

Novi član
Tu od
5 Sij 2023
Poruka
5
Daj to nekom električaru (ako se ne razumiješ) da napravi od nule jer ovo sa slika je sve puno brikica.
Da ti se to sve skupa ne zapali.
Tako si i ja mislim da bi bilo najbolje jer ovo je katastrofa kaj je napravil od instalacije
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ove luster kleme su nekaj najgore kaj more biti, neko ko se imalo kuži u struju novu instalaciju ti potegne za pol vure, i imaš sve kak Bog zapoveda.
Ovo slagat bi bilo katastrofa.
 

Eurowolf 454

Novi član
Tu od
5 Sij 2023
Poruka
5
I ja mislim da bude elektricar to moral slagati jer ovo je katastrofa!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Leo99

Novi član
Tu od
4 Kol 2021
Poruka
1
Jel ima netko da mu radi tahometar odnosno kazaljka za obrataje motora na eurowolfu 454 ili da ju je netko vratio iz mrtvih?
 

popopboat

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2021
Poruka
159
Pozdrav,
ima li tko električnu shemu ili slike spajanja prekidača (bitnije žmigavaca) za Eurowolf 454?
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Jel ima netko da mu radi tahometar odnosno kazaljka za obrataje motora na eurowolfu 454 ili da ju je netko vratio iz mrtvih?
Nama je štekao na Europardu 454, predpostavljam da je sličan sistem, senzor je sa lijeve strane na zamajcu, odvrnuli smo kontra šaraf i senzor malo zavrnuli da priđe zamajcu i proradio je.
 

Najnoviji postovi

Na vrh