• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
4,092
Re: Eurowolf

Da ne ispadne da je solaris igracka moram rec da sam danas odvezao 5 tona grozdja u dvije jednoosovinke, 15 km uz 3 vece uzbrdice i 3 nizbrdice.
Mogu rec da me vaga iznenadila, ocekivao sam oko 4 tone iako nikad nisam vise od 3.5 vukao s njim.

Eurowolf123

Novi član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
2
Zanima me gdje se mogu nabaviti dijelovi za vrtni traktor eurowolf posto mi trenutno treba pogonski remen?

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
4,092
Re: Eurowolf

Valjda je neka normalna dimenzija koja se moze nabavit u vecini prodavaonica rez. dijelova. Ne treba ti prodavac europard/wolf dijelova.

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
14,989
Pogonski remen koji?
Ak je riječ o vrtnom traktoru-kosilici, onda idu samo kevlar remeni.

P

puknuti

Guest
Zanima me gdje se mogu nabaviti dijelovi za vrtni traktor eurowolf posto mi trenutno treba pogonski remen?
taj traktor je vjerojatno kopija nečeg sličnog , daklem trči s uzorkom kod trgovca koji drže djelove za traktoriče , opcija net, ebay itd

Eurowolf123

Novi član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
2
Riječ je o vrtnom traktoru. Ali ne mogu naci nikakvu oznaku kojih dimenzija je taj remen. Jedono znam da se zove eurowolf i to je to. Narucio bih i jos neke dijelove samo kad bih znao tocno gdje mogu.

zvonkon

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
1
Euro wolf

Pozdrav! Molim vas ako netko zna gdje nabaviti kompletni kuplong za euro wolf 454. Hvala unaprijed!

Fendt939

Član
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
473
Re: Euro wolf

Kud baš u AGCO grupaciju [emoji38][emoji38]
Danijel d.o.o iz Pleternice bi trebao imat dijelove za eurowolf pa si potraži na netu kontakt...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Najnoviji postovi

Na vrh