• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Europard i Eurowolf

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Re: Eurowolf

Da ne ispadne da je solaris igracka moram rec da sam danas odvezao 5 tona grozdja u dvije jednoosovinke, 15 km uz 3 vece uzbrdice i 3 nizbrdice.
Mogu rec da me vaga iznenadila, ocekivao sam oko 4 tone iako nikad nisam vise od 3.5 vukao s njim.
 

Eurowolf123

Novi član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
2
Zanima me gdje se mogu nabaviti dijelovi za vrtni traktor eurowolf posto mi trenutno treba pogonski remen?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Re: Eurowolf

Valjda je neka normalna dimenzija koja se moze nabavit u vecini prodavaonica rez. dijelova. Ne treba ti prodavac europard/wolf dijelova.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Pogonski remen koji?
Ak je riječ o vrtnom traktoru-kosilici, onda idu samo kevlar remeni.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zanima me gdje se mogu nabaviti dijelovi za vrtni traktor eurowolf posto mi trenutno treba pogonski remen?
taj traktor je vjerojatno kopija nečeg sličnog , daklem trči s uzorkom kod trgovca koji drže djelove za traktoriče , opcija net, ebay itd
 

Eurowolf123

Novi član
Tu od
21 Ožu 2018
Poruka
2
Riječ je o vrtnom traktoru. Ali ne mogu naci nikakvu oznaku kojih dimenzija je taj remen. Jedono znam da se zove eurowolf i to je to. Narucio bih i jos neke dijelove samo kad bih znao tocno gdje mogu.
 

zvonkon

Novi član
Tu od
22 Sij 2019
Poruka
1
Euro wolf

Pozdrav! Molim vas ako netko zna gdje nabaviti kompletni kuplong za euro wolf 454. Hvala unaprijed!
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Re: Euro wolf

Kud baš u AGCO grupaciju [emoji38][emoji38]
Danijel d.o.o iz Pleternice bi trebao imat dijelove za eurowolf pa si potraži na netu kontakt...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Eurowolf 754.

Jedan je trenutno na oglasu u mojoj malo daljoj okolici i cjenovno mi je prihvatljiv, s obzirom na ono što ja tražim.

Kod nas sam viđao manje modele, 454 i 554, ali ove veče nisam vidio kod nas, ovo je prvi.

Zna li netko na forumu nešto o tom modelu? Gdje ima za nabaviti dijelova za te traktore i kakve su cijene dijelova?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Zna netko slučajno da li je na eurowolfu 454 getriba njihova proizvodnja ili je to uzeto od nekog? Pitam za kolegu, zanima ga kupovina jednog, pa nisam baš upoznat sa njima.
 

Eurowolf 454

Novi član
Tu od
5 Sij 2023
Poruka
5
Ljudi trebam pomoc sto prije... Hitno trebam semu, sliku ili nesto za struju!!! Nemam svjetla niti jednog na traktoru jer je pas pojel instalaciju!
Ako mozet pomoci bio bih jako zahvalan
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Koliko je instalacije pojeo? Pa većinom su žice raznih boja ili sa oznakama pa doštukati samo dio koji fali. Ili razdvojiti žice koje idu iz instalacije i ispitati jednu po jednu , označiti što se događa i koju funkciju ima i preko nekog osigurača ispitati svjetla ,ako nema nikog da sa instrumentom odredi što je što. I naravno prije svega provjeriti da li su osigurači ispravni da se smanji traženje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh