• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EUROWOLF i EUROPARD

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
eto da se vidi koje su kojem prednosit, zamjerke, usporedbe i tako...
 
S

Sesva

Guest
Re: YTO vs. Euroxxxx

osobno sam vlasnik fotona europarda 804 i nisam zadovoljan izgledom unutrasnjosti , jako je jednostavno i glupo je sto je platika a ne neki tapicirung !

i imam zamjerku sto nisu stavili diftunge na filter za zrak pa malo ulje curi , to je sranje !

Ostalo je sve predobro , imam jos samo zamjerku na los mjenjac !
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Dečki pozdrav
Kako sam pri kupnji traktora, nekako su mi kinezi i Koreanci zapeli za oko,
na papiru dosta nude, no ne znam ništa kako stoje sa kvalitetom.
Tako da mislim da bi pomoglo meni i sličnima koji se nečkaju oko odluke da
VLASNICI ovih traktora podjele svoje iskustvo s nama. :D

Znači MOLIM DA POSTOVE OSTAVLJAJU SAMO VLASNICI SPOMENUTIH TRAKTORA!!!

Priče tipa susjed, komšija, prijatelj dva sela dalje itd... ne spadaju ovdje!!! :evil:

Hvala
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Pozdrav svima!
Pa druže...nek si ti meni živ i zdrav...
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

e moj druze i ja sam u dilemi
treba mi mali traktor , sve sto ima ime i prezime mi nekako preskupo za svoje godine gledajuci polovne stvari a ujedno imam i fobiju od kineskih proizvoda

evo na sta ja tipujem , jos uvijek mi je preskupo za svoj kvalitet
to ti je oko 5500 evra
http://www.doorakic.com/read_more_2.php?id=37
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Savo, kaj će ti ta igračka?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

ZJ kaže:
Savo, kaj će ti ta igračka?

ma treba mi za malciranje i frezanje vocnjaka , snowblower , male sitne i zajebane stvari , kosenje , izvlacenje manjih kolicina drveta iz suma sa nagetih terena
vecinu ovih stvari nemozem da odradim sa vladimircem zbog njegove gabaritnosti (visine)

ja na mome kraju znam za dva evrovolfa 254 , jedan je u Bijeljini u komunalnom preduzecu a drugi je u susjednom selu i pricao sam malo sa vlasnikom cak sam i probao uvu igracku , vlasnik mi ne djeluje nesto pretjerano zadovoljan :?

a ovaj prvi u komunalnom preduzecu sluzi im za odvozenje pokosene trave i dovoz vode za zaljevanje drveca i cvijeca po gradu , prednje gume je potrosio za nepunu godinu e sad moze biti da idioti od vozaca nisu iskljucivali prednju vucu (boli ih kita nije njihovo)

ima jos podosta kineza po mome kraju ali ponosni vlasnici se nesto ne hvale , i ja kad sam ga probao djeluje mi kao lijepo konstruisana zvrka samo malo sam skeptican po pitanju trajanja i kvaliteta dijelova

ipak tesko zamisljam sebe da sa rusa sjedem na kineza , tesko tesko :lol:
a treba mi ovakva zvrka mala okretna niska sa 25 konja
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

savoris kaže:
e moj druze i ja sam u dilemi
treba mi mali traktor , sve sto ima ime i prezime mi nekako preskupo za svoje godine gledajuci polovne stvari a ujedno imam i fobiju od kineskih proizvoda

evo na sta ja tipujem , jos uvijek mi je preskupo za svoj kvalitet
to ti je oko 5500 evra
http://www.doorakic.com/read_more_2.php?id=37
A ovo kod istog trgovca? To sigurno imas rezervnih dijelova ....

Isprika na off-topicu ...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

:scratch ne razumijem te smiljane
oces da kazes da imam i dijelove kod ovoga prodavca traktora koga sam ja pomenuo ? IMA MALO SUTRA :blackeye

samo obecavaju a kada zatrazis dio onda kolutaju ocima :roll:

aj kada idemo malo u off neka idemo
ja sam skoro bio u dilemi da kupim jedan malolitrazni dizel motor od 7ks , kineski naravno marke KAMA
i odem ti ja lijepo u jednu pa ajde da kazemo dobro opremljenu prodavnicu poljoopreme i pitam za rezervne dijelove prodavac mi bezrezervno kaze "ima sve" a ja mu kazem "odlicno daj mi jedan motor i rezervne lezajeve radilice i klipnjacu"
hahahaha kako me je pogledao , onda je pocela serija izgovora "pa imamo samo nije tu mora da se naruci ovo ono"

eto toliko o rezevnim dijelovima , slicno ili cak losije iskustvo sam imao sa kineskim skuterom i njegovim rezervnim dijelovima
al' o tome neki drugi put ;)
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

I obično ode nešto kad ti traktor treba odmah :blackeye
 
Z

zekan7711

Guest
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

tak je i meni se isto kvari u sezoni 8)
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

neznam puno o kinezima nema ga niko u komšiluku a ni u susjednom selu,mislim da je IMT bolje rješenje barem se znaju mane,a i djelova ima i na smeću najveći kvar traktor će stajati 2 dana a kinez 2 tjedna možda i više ( a kvarovi dolaze kad najviše treba )
evo primjer kinez i rezervi djelovi:

Re: EUROPARD 824

PostPostao/la toky09 dana 26 kol 2009, 13:16

de mi recite dali netko zna di ima za kupiti nosač četkica i same četkice alnasera za europarda po njegovim servisima nema
ima samo cijeli alnaser a meni sve valja osim nosača..........
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

zekan7711 kaže:
tak je i meni se isto kvari u sezoni 8)
Da, a nikad se ne pokvari kad stoji u staglju ;)
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Ja ti imam Eurowolfa 554 godinu i pol, sada ima 580rh. Pogledaj si moje starije postove tu negdje u ovoj temi Ostali traktori. Nemam sada vremena raspisati se o traktoru, ali možeš mi poslati privatnu poruku ako te bilo šta zanima pa ću ti kroz koji dan odgovoriti.
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Susjedov eurowolf 454 ima preko 3000h, iznenadio sam se, traktor za čudo nije ni mastan nit je komšo nezadovoljan, osim servisom, jer po filtere goriva ide u ZG (i to ce rijesit da stavi od 539 nosače), jedina zamjerka je struja i sat što mjeri radne sate, 1000 sati napravi i krene okretat samo tisuće.. Ovo mu je sad već treći sat ;)
To mu je traktor s kojim sve radi, od oranja, košnje, baliranja (uslužno), kultivacije, sve...
U spore nemože ubacit otkako ga je kupio, serviseri kažu to tako mora :evil: (ali i ovako ima još 8 brzina pa..), M.M. mislim je rekao da njegov iskače na toj ručici pa je ju zakajlo...

Jedan član foruma što je kupio ''motokultivator'' dobio je s njim karike, leteće, ventile, diznu, vod do dizne, (ali ne i ključ za paljenje :evil: )... Njemu su kinezi odmah poslali dijelove za polugeneralku...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Došao ključ avionom kroz par dana ;) A i nije zgodno brkati proizvođača i dilera :(
 
B

brozi31

Guest
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika

Ljep pozdrav dakle jasam vlasnik EUROWOLFA 454 star j dvije i pol godine za sad nije bilo nikakvih problema jako sam zadovoljan s njim. S njim radim sve poslove znaći oranje tanjuranje frezanje itd. ima 670 RS
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: YTO, EUROWOLF, EUROPARD samo komentari vlasnika
koliko zemlje radiš snjim (ha) i koje stojeve vučeš snjim
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh