• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

EV imt 542

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Svaka čast na trudu.
Koja je svrha toga, osim kaj si pokazal da je to moguće? Ne sumnjam u električni pogon, već u doseg odnosno količinu spremljene energije.
 

pirpy

Novi član
Tu od
14 Kol 2020
Poruka
9
Neznam još :)
Ali sam siguran da čemo ga upotrebljavat više nego dosada, prošle godine nije radio ni 10 sati.
 
Posljednje uređivanje:

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Neznam što planiraš stime postiči. Ako ima bolje performanse od standardnog dizela onda super.Pod performanse se misli snaga, domet, cijena,održavanja,ugodnost rada itd. Ako si to napravio samo radi ekologije onda niš od toga jer se 60 posto sve globalne energije dobiva iz fosilnih goriva. kada uračunaš gubitke prenosa električne energije onda ti korisnost jako pada i ispada da je dizel čak nekada ekološkiji. Za sada sve na struju radi ekologije je jako velika prevara dok bu struja iz nafte. Jeli manje trošiš na struju ili prije na gorivo?
 

pirpy

Novi član
Tu od
14 Kol 2020
Poruka
9
@senpai ja imam svoju struju.
Traktor ima bolje performanse od dizela, i može da uradi neke stvari koje sa dizelom uopšte nisu moguče, osim domet, koji mi nije bitan za 5 minutne poslove oko domačinstva.
@Viduka OPG
za rad sa videa traktor vuče 4kW struje i konačna baterija imače 15 kWh znači malo manje od 4 sati ovakog rada.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Je l to olovni akumulator?
Ako je onda pazi da napon ne pada ispod 10 V jer ćeš ga brzo uništiti. Dolazi do nepovratne kristalizacije olovnog oksida!
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Daj malo podjeli podatke....koji motor...koliko snage...koji accu koliki kapacitet i sl....
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,171
Koliko te kostala ta investicija???
Moze li jos pokoja slikica ispod haube
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
@senpai ja imam svoju struju.
Traktor ima bolje performanse od dizela, i može da uradi neke stvari koje sa dizelom uopšte nisu moguče, osim domet, koji mi nije bitan za 5 minutne poslove oko domačinstva.
@Viduka OPG
za rad sa videa traktor vuče 4kW struje i konačna baterija imače 15 kWh znači malo manje od 4 sati ovakog rada.
Čestitam na uloženom trudu i postignutom rezultatu.

Pročitao sam i "originalni" forum sa više fotografija o preradi, te vidio nešto više "meni zanimljivih" detalja.
- Osobno smatram da su "baterije" tu gdje sada jesu previše izložene nekakvom udaru, sudaru, a tu posljedice mogu biti od financijske štete do nekakvog požara.
- ZAPI kontroler se lako konfigurira sa "Konzolom".
- ZAPI kontroler se može dobro hladiti na aluminijskoj ploči debljine 15 - 20 mm, INDOS je to imao dobro riješeno na E viličarima.
- Kakvo dodatno hlađenje ima elektromotor, išta ili ništa? (Ja sam JEDAN moj motor od 13 kW, na projektu od prije više godina dodatno hladio s elektro ventilatorom, iz niza razloga).
- Vidio sam na jednom od pokazanih videa da još moraš malo vježbati na upotrebi getribe - mjenjača :), malo se vidjelo nespretnim, mala šala.

Projekt je za veliku i svaku moguću pohvalu. Samo naprijed.

PS

I poseban pozdrav onom malom dječaku koji se bavi hrpetinom baterija, na jednoj od fotografija. Ako on s time tako nastavi, nadrastao bude u svemu "sadašnjeg učitelja", na takvim mladima svijet ostaje.
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Cijenim tvoj entuzijazam, no nekoliko stvari mi je nelogično.
Prvo je snaga. Da bi taj traktor bil upotrebiv, trebal bi biti bar 15...20kW.
Drugo. Za kardan bi trebal biti ili posebni motor ili bar dvostepeni kuplung.

I sam sam pristaša elektromotornih pogona - ali ne na vozilima, osim dječjih autića.
 

pirpy

Novi član
Tu od
14 Kol 2020
Poruka
9
Nekoliko baterija če biti i iznad motora, nadam se, da neče biti sudara, ako ga nije bilo 35 godina :) za hlađenje mislim da imam rešenje... motor ima kontinuiranu snagu 32 HP @ 72 V i 325 A na 2150 RPM, bez dodatnog hlađenja, ja ču ga vozit sa 80 V, inače ovaj motor radi čuda na višim naponima evo primer:
snaga traktora sa 60 V je oko 20 kW po instrumentima ali ide mnogo bolje u brdo nego dizel .
IMT 542 ima dvostepeni kuplung.
ovaj dječak mi je sin , i tu smo napravili novu bateriju za skuter:
Pozdrav
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Ooooo dobar si ti i strpljiv. Toliko puno tih baterija zalijepiti, bome treba volje i vremena. Svaka čast.
Ja sam za samogradnju E bicikla ipak radije ostavio 4 kom GEL akumulatora i voziiii :)
 

pirpy

Novi član
Tu od
14 Kol 2020
Poruka
9
Da ali u mom skuteru bilo je 8 gel akumulatora i po 3500 km svi su bili uništeni, ovaj li-ion pack po 4500 km još je kao novi.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,571
Omjer uloženog i dobivenog je meni bitan i ipak mi se čini da je taj "tvoj pristup" puno skuplji od trenutačnog mojeg pristupa. Nedaj se ti smetati mojim piskaranjem, samo uživaj u tvojim projektima, jer odlični su. (y)👏
 

Najnoviji postovi

Na vrh