• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Evo pa se smijte i rugajte opet, to nam dobro ide

gigausupi

Član
Tu od
3 Stu 2014
Poruka
259
Nisam ja počeo s politiziranjem, ako malo provjeriš, ali priznajem kada me povuku za jezik, odgovorim. Ali odlučio sam nakon onoga d..... da više niti P od politike, koliko god me navlačili. Znam da će nekima tada biti dosadno na forumu, ali kaj im ja morem:icon_biggrin:
 

gigausupi

Član
Tu od
3 Stu 2014
Poruka
259
Apsolutno se slažem. Samo kako sam gore napisao od mene više nema niti P od politiziranja na forumu, tako da više ovakve postove ne komentiram.

Mogu razgovarati na ovome podforumu samo o konkretnim i praktičnim stvarima vezano za biouzgoj i (riječ koju mrzim, ali težim raditi u skladu s tim pojmom) permakulturi.

Hvala na razumijevanju.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh