• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Evo za početak malo od mene ;)

  • Temu pokrenuo OPG Zagorec
  • Datum prvog posta
O

OPG Zagorec

Guest
Ljep pozdrav od mene zovem se matej i dolazim iz Vidovca malo selo pokraj varzdina;)
Moja obitelj bavi se stočarstvom a najviše poljorivredom......
Od traktora imam :
Imt 577 90 god
Zetor 4340 98 god
Imt 542 88 god
imt 533 75 god
Imt 533 79 god
Steyr 15 ks 1955 god oldtimer......
.......imam puno mehanizacije ali me se neda sve pisati jer nebi napisau 2 sata ;)
.......Sijem oko 8 hektara kukuruza
........Sadim 5 hektara krumpira
........Sadim 3 hektara zelja
I ostlo povrce ;)
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
ljep pozdrav dobro došao na čakulu daj nekad poslikaj svoj oldtajmer da vidimo povjest naših starih čim su oni radili poljoprivredu
 
O

OPG Zagorec

Guest
ljep pozdrav dobro došao na čakulu daj nekad poslikaj svoj oldtajmer da vidimo povjest naših starih čim su oni radili poljoprivredu

Evo vec imam sliku na kompu ali jos nisam skuzil kak se stavlja
 
O

OPG Zagorec

Guest
Ljudeki možda znate di ima kakva rakovica 60 ili 65 jeftina da kupim i na nju stavim uske gume jer imt 542 mi je pre slab u jesen kad je mokro za kombajn vući.....?
 
H

Hrvach

Guest
Dobro došel na forum, fala bogu da nas ima sve više iz ovih kajkavskih krajeva! Nek se vidi da i mi nekaj delamo,a ne samo pijemo po kletima:mrgreen:
 
O

OPG Zagorec

Guest
Dobro došel na forum, fala bogu da nas ima sve više iz ovih kajkavskih krajeva! Nek se vidi da i mi nekaj delamo,a ne samo pijemo po kletima:mrgreen:

E to pa nebumo sam v goricama pili ;D
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
pa šta če ti rakovica?pa imaš zetora pa stavi na njega uske gume?makar mislim da i netrebaš.da ti ide u redove?
 
O

OPG Zagorec

Guest
pa šta če ti rakovica?pa imaš zetora pa stavi na njega uske gume?makar mislim da i netrebaš.da ti ide u redove?

Pa zbog prednje vuce a i gume su skupe a rakovica je za riđera i malcer taman a najvisie za kombajm vući i morem si sloziti sirinu kak je na riđeru i na sadilici za krumpir a zetora nebrem tak sloziti jer mi je pre veliki za te poslove...........
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ma nije pa kak ja sa casom morem kombajn vuč?i sad z njim kultiviram?
 

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ne kužiš...pa složil sam ga na 75..tak da ide između reda...
danek goric nemam pošto mi niko ne pije osim mene i šogora a i on sam pije pive..tak da ja jedini pijem vino..
 
Na vrh