• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

FAHR 1200

B

Bobo

Guest
Kao sto sam i mislio... 4. slika je uslikana u Poljani.

86km puta... nije to puno... ja sam 204km odradio kad sam isao po malcer, vidio sam taj kombajn u Gaju i bas mi je bilo cudno vidjeti JD heder na FAHRU :scratch ;) Moj susjed je tjerao 100-tnjak km kombajn iz sela zvanog Kajgana, blizu Garesnice... poludio je u njemu ;)

Svaka cast, sad jedva cekas da ga u polje utjeras... trebao si bar jutro zobi ostavit za probu.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
¸ma bolje mu je sada kukuruz pričekat kad več ima heder za kukuruz gore. :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Istina, u kukuruzu ce se pokazat kako radi... No ipak je tu 10 000 za vratom, a pitaj boga koliko sitno zrno rasipa. Kukuruz ne moze samo tako iscuriti iz kombajna, ali zito, jecam, zob... to se provuce svugdje...

Treba cekati...
 
Z

Zlatko

Guest
To je skoro deset tisuća na kilometar satu, a 442 sati rada ili 10442 ako je već jedamput "obišao kuglu".
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Zlatko kaže:
To je skoro deset tisuća na kilometar satu, a 442 sati rada ili 10442 ako je već jedamput "obišao kuglu".
Taj kombajn ima 4427 rh, što je malo rh s obzirom koliko godina je star kombajn.
A na kilometar satu su to valjda kilometri, nisam to još vidio na kombajnu. :scratch
 
R

Rajtek

Guest
Jučer smo ga temeljito oprali, a sad dolazi ono najzanimljivije, priprema za kukuruz, mjenjanje korpe, sita, stavljanje blindi itd.... alaj zabave.
Znaći ovaj kombajn se više vozikal nek kaj je radil. Ovaj čovjek veli da ga je on kupil u Virovitici i da ga je od tamo vozil doma....
Aj mi recite jel ima ko kakve upute, eki priručnik za kombajn koji bi mi mogo poslužit da ga uštelam.
Još edno pitanje, jel mi možete reći kad štelate kombajn za žito kolko stavljate ulaz a kolko izlaz iz bubnja????
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
pa sad ulaz i izlaz kako koji kombajn..
neznaam kako ima moj jer nebrem drugačiji vidit nego da raskapčim hedera a posto je dobro vrsio mislim da niti necu gledat...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Na Toplineru ide ulaz 16 mm, a izlaz 8 mm, ali uvijek korpu raspustim puno jače nego što je pravilo.
Ovako (16, 8 ) stegnem samo u tritikalu.

Za kukuruz je ulaz 24, izlaz 15 mm, ali nisam siguran moram pogledati.
 
P

posavec

Guest
Rajtek,dobar ti je kombajn.buš ti kombajneral ili Vladek.fora slike
 
J

joca1337

Guest
Deutz Fahr M1200

Evo odlučio mi se stric na kupnju i drugog kombajna.....
Deutz Fahr M1200 ......kombajn je u super stanju usčuvan je maximalno nema hrđe...i motor radi ko urica :D
Za sad samo 2 slike....kad dođe ljepše vrijeme bit če ih još......
Jedva je sve naguro...... :D :D
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Re: Deutz Fahr M1200

Nije los kombajn, vidi se da je ocuvan, al ovaj 539 je extra!!
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

533.......neznam zaš svi misle da je to 539..........
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Deutz Fahr M1200

Stvarno je kum dobar strojk kupio,ljepo je oščuvan ;)
Koliko je platio???
i daj malo poslikaj onoga MF iza koji je to 590 :scratch
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Mislim da je platio 4300 eura......
To ti je MF592........budem ti ga posliko za par dana kad uhvatim vremena pa ču staviti slike ovdje......
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: Deutz Fahr M1200

Pa nije ga puno platio..
Gdje ga je kupio??
Slike MF-a možeš staviti u temu MF ;)
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Re: Deutz Fahr M1200

joca1337 kaže:
533.......neznam zaš svi misle da je to 539..........
Pa izgleda mi kao da je noviji ili ste kabinu novu stavili?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Re: Deutz Fahr M1200

joca1337 kaže:
533.......neznam zaš svi misle da je to 539..........


pa večina starih 533 su hrđavi, tamno crveni...
 
J

joca1337

Guest
Re: Deutz Fahr M1200

Kombajn je kupljen u Hrastelnici (Sisak)....nedaleko od njega.....
533 je prije godinu dana rastavljen i ofarban u cijelosti...... i dosta je usčuvan jer je stajao stalno u garaži....do prije 6-7 godina i sad je opet pod krovom......
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Re: Deutz Fahr M1200

joca1337 kaže:
Kombajn je kupljen u Hrastelnici (Sisak)....nedaleko od njega.....
533 je prije godinu dana rastavljen i ofarban u cijelosti......
Tako sam i mislio! Pozzz
 

Najnoviji postovi

Na vrh