• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
evo ga
sketchup201111221628138.png
[/URL][/IMG]
primjedbe komentari :):rolfer:

prvo mi je bilo čudno jel to za prednji utorivač al mi je bilo čudno hehe kak je tak uska :D:D:D:D:?:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
polako to je korpa za grabu sad budem napravil onu susku za temelje
a za krokodilku jos neznam jel budem mogal napravit
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
zkj nemas????
ne raditi ili??

ne radi mi zato kaj nemrem instalirat plat edit uff :vragek::vragek::vragek::vragek::vragek::vragek::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Zna li mozda tko kako smaknuti onu ceradu sa đubriva??

pa to ti se makne kad dobis gnoj (automacki se makne ) ili ak imas Giand Editor pa si sam mozes maknut kliknes na ceradu i stisnes tipku delite i spremis izmjene i to je to
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Zna li mozda tko kako smaknuti onu ceradu sa đubriva??


Moras kupit krave, i krave ti naprave gnoj, tako mozes radit sa tim, ako odes u GE i to obrises opet neces moc tovarit :S
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo ide za zadnja korpa
meni se cini da nista od krokodilke
sketchup201111222119243.png
[/URL][/IMG]
sketchup201111222119259.png
[/URL][/IMG]
sketchup201111222119283.png
[/URL][/IMG]
nacrtal sam napred da ima viljuskar
a krokodilku neznam kak da napravim :mad::cry:
 
E

ekky97

Guest
Evo ja sm probao malo crtati pomocu Googl Sketchup-a i evo kako mi je ispalo a nisam jos dovrsio:p:blackeye
bezimena-1.jpg

I sada neznam sta da dalje radim s kojim programom da dalje to radim i kako da šare na točkovima nacrtam??:prayer::eek::supris:
 

Najnoviji postovi

Na vrh