• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
i kad bu gotov onaj mod real plowing ??? bašje dobar mod uff nema kaj hehehe :p:p

e kak editat traktor ??
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ma to danas seeeee ne micem sa komap ne micemmmmmmmmmm
I :heart: New Holland :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
:partyman:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
super je ali samo to je malo presporo kad moraš sve preko IC-a radit,ali sve u svemu odlino je.
sad još mora izić onaj Lexion 770TT i COOOOOOL...
 
E

ekky97

Guest
kako stavit kotače na tog tm175 :scratch:scratch:scratch

ee samo kupis gume koje oces i traktor i uzmes viljuškar i te gume primaknes blizo traktora, uđes u traktor i stisnes slovo "M" ili "K" nisam siguran!!!:scratch:scratch:gitarist::gitarist::gitarist::partyman:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
to je i mene patilo,nikako da krenem pa kad sam prigurao gume traktoru onda je sve došlo na svoje...
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
ee samo kupis gume koje oces i traktor i uzmes viljuškar i te gume primaknes blizo traktora, uđes u traktor i stisnes slovo "M" ili "K" nisam siguran!!!:scratch:scratch:gitarist::gitarist::gitarist::partyman:

puno ti hvala :):partyman:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
super je ali samo to je malo presporo kad moraš sve preko IC-a radit,ali sve u svemu odlino je.
sad još mora izić onaj Lexion 770TT i COOOOOOL...

e moj mate nemojras mozes i sam misem (napred nazat sa kotasicem njega samo pritisni) i rucnu spustas sa ljevim alt-tom a u ler ga bacas sa čjevim ctrl
Tak berem meni radi a na 7/8 ti je rucni gas (numpad) :partyman:
probaj pa reci jel ti tak oce :rolfer:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
čemu služe one bačve sa uljem,kako one funkcioniraju??
vezano za NH
nism siguran al mislim da se nakon nekog vremena mora menjat ulje (nisam ziher)
imas tam sa desne strane da si palis 4x4 ona zuta gljiva ti je za palit krdan
reci kaj te tocno zanima
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Reverser mozete prebacivati sa " * " na NUMU. A za automatsko šaltanje piše da je END, ali kod mene ne šljaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh