• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

E

ekky97

Guest
e meni nece kupit tog nh-a kaj treba neki mod ja nezz 8)8)8)8)8)

Izvini sto ti ovo moram reci ali tebi nikad nista neradi nista nemozes skontat i tak to!!!MORAS SE MALO POTRUDITI DA SAM NESTO OTKRIJES!!!:?:p:p
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Traktor je zakon, ali ja nemogu tako igrat i ja ga ne ostavljam u igri. Dobro osmišljeno, ali u praksi se baš i nije dobro pokazalo ovo šaltanje brzini i reversera.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,380
izvini sto ti ovo moram reci ali tebi nikad nista neradi nista nemozes skontat i tak to!!!moras se malo potruditi da sam nesto otkrijes!!!:?:p:p

staaaaaaaaaaaaaaaaaaa moram otkrit staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i jos jedna stvar ja nisam skinuo gume za njega zaboravio umetnut jel u tom kvaka :D:D:D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Nemam. Sad ti je na Steamu popust do 2. 1.

Igrica - 10 €

DLC 1 - 4 €
DLC 2 - 5 €
DLC 3 - 5 €
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
a nije ni skupo a nije ni jeftino jednom ću morat uzet čekaj kad kupiš orginal cd onda dobiješ taj key za multiplay :D
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,337
Pa daj guglajte malo. Naci igru kupis na Steam preko kartice, skines i igraš. Sve igre preko Steama su original.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Reverser mozete prebacivati sa " * " na NUMU. A za automatsko šaltanje piše da je END, ali kod mene ne šljaka.

ni meni to ne sljaka
probaj ovo
ljevi ALT ti je za rucnu
ljevi CTRL ti je za LER
na misu sa kotacicem mores menjat napred nazat ( samo ga stisnes onda ti ide napred onda ga ponovno stisnes onda je u rikvercu ) meni tak oce nez za vas
al kad ocu da mi brze krene stavim ga u 14/15 brzinu stavim u ler nabijem gas i sa misem ga rokem da mi ide napred i odma ide cca 30km/h
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
nism siguran al mislim da se nakon nekog vremena mora menjat ulje (nisam ziher)
imas tam sa desne strane da si palis 4x4 ona zuta gljiva ti je za palit krdan
reci kaj te tocno zanima

to nisam zno šta palim sa tom žutom gljivom,ali sad znam, tnx.
polako i skužio sam kako sve radi,al i nisam toliko igro da sam ga mogao prokužit,no sve u svemu hvala na pomoći.
dobro još netrebam mjenjat ulje hehehe :lol:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
Traktor je zakon, ali ja nemogu tako igrat i ja ga ne ostavljam u igri. Dobro osmišljeno, ali u praksi se baš i nije dobro pokazalo ovo šaltanje brzini i reversera.

to i ja kažem da,nekako je prekomplicirano za radit sa svime time,ali daleko od toga svaka čast na trudu tko ga je napravio...
ja sam vjeran svome John Deere-u... :prayer:
 
V

vedo

Guest
Stigle dvije prinove kod mene,Mercedes Sprinter...



...i John Deere 6100+teg 1 t.



Onda još malo oranja sa 8045+Unia 2 brazde :D

 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
kupili cisternu i traktora.......:supz:
lsscreen20111222145040.png

lsscreen20111222150032.png
 

Najnoviji postovi

Na vrh