• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
evo,ubacio se ja u berbu kukuruza

1692o87.png

rute14.png

2vu11ra.png


pod ovakvim se uvjetima radi kod mene :p

28i56qa.png

33lcrr4.png

11v756w.png
 
Posljednje uređivanje:
M

marijan19

Guest
veli ovaj di je mod napravio da,citiram: Die mom. Fails werden in einer V2 verbessert also keine Panik :)
u prijevodu,u V2 mapi ce sve trenutne greske bit popravljene,bez panike

Aha,hvala, al jos cudnije je što i ona trava koju pokosim također ne raste?? A to mi se događalo na par mapa vec.Inace ova mapa mi je super i sve ostalo funkcionira al ovo ne.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Imam pitanje za ovaj mod iz oranja, vidim na slikama od moda, da nekoliko traktora koriste, a kad skinem mod imaju samo Deutz i Ursuz, ima li netko ideju kako da i ja to izvedem..:D:D
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Imam pitanje za ovaj mod iz oranja, vidim na slikama od moda, da nekoliko traktora koriste, a kad skinem mod imaju samo Deutz i Ursuz, ima li netko ideju kako da i ja to izvedem..:D:D

ak si sikul taj mod
unutra dobis dot dajca i ursusa
i uputstva kak da to stavis na druge traktore
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
e ja imam jedan problem,kad baliram onda mi nako nekog vremena nece nis reagirati...nece radit screen shotove,ESC nece,P nece...onda moram ctrl+alt+delete i ugasiti.
znate mozda kako da rijesim problem?
balirao sam sa john deereovom starom balirkom-opet,claas variant-opet,new holland-opet,sipma-opet
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
e ja imam jedan problem,kad baliram onda mi nako nekog vremena nece nis reagirati...nece radit screen shotove,ESC nece,P nece...onda moram ctrl+alt+delete i ugasiti.
znate mozda kako da rijesim problem?
balirao sam sa john deereovom starom balirkom-opet,claas variant-opet,new holland-opet,sipma-opet

tak je i meni kad sam baliral
i onda sam izbrisal neki mod i sad mi sve radi (mislim da je bil heybale)
 
E

ekky97

Guest
kakav crni x...ja kipam sa insert a na vec nastalu hrpu sa space

Mislim da sam iskusniji, bar što se tiče ove igre, i siguran sam da se tako kipa, kako sam rekao :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
tak je i meni kad sam baliral
i onda sam izbrisal neki mod i sad mi sve radi (mislim da je bil heybale)
oke,hvala,idem probat

Mislim da sam iskusniji, bar što se tiče ove igre, i siguran sam da se tako kipa, kako sam rekao :)

dobro da si iskusniji,ja tu igru vec igram mjesec dana dan i noc i valjda znam sto ja stisnem kad kipam :p
ja mogu kipat sa insert i ctrl+x
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
e ja imam jedan problem,kad baliram onda mi nako nekog vremena nece nis reagirati...nece radit screen shotove,ESC nece,P nece...onda moram ctrl+alt+delete i ugasiti.
znate mozda kako da rijesim problem?
balirao sam sa john deereovom starom balirkom-opet,claas variant-opet,new holland-opet,sipma-opet

ja imam taj problem sa ovim modom http://www.ls-uk.info/downloads/170/15569 svaki put kada počnem silirati kukuruz igrica zablokira,u čem je problem...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
jgb,opet nece...
ja sam izbrisao haybale i opet hebe igrica...mah,idem reinstalirati igricu
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
e ja imam jedan problem,kad baliram onda mi nako nekog vremena nece nis reagirati...nece radit screen shotove,ESC nece,P nece...onda moram ctrl+alt+delete i ugasiti.
znate mozda kako da rijesim problem?
balirao sam sa john deereovom starom balirkom-opet,claas variant-opet,new holland-opet,sipma-opet
Koju mapu koristis...to se meni desvalao na mapi od PRO FARMA...doduse nisam balirao ali mi se to desavalo sta god da radim u igri.

U pitanju je bila druga mapa koju sam imao ubacenu medu modovima ali nisam igrao sa njom.....vjerojatno je postojala neka veza...izbaci sve mape osim te koju igras pa vidi..ak se opet desava onda je do nekog moda koji imas.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Koju mapu koristis...to se meni desvalao na mapi od PRO FARMA...doduse nisam balirao ali mi se to desavalo sta god da radim u igri.

U pitanju je bila druga mapa koju sam imao ubacenu medu modovima ali nisam igrao sa njom.....vjerojatno je postojala neka veza...izbaci sve mape osim te koju igras pa vidi..ak se opet desava onda je do nekog moda koji imas.

trenutno igram WTS Dolenjsku MM4
al reinstalirat cu ja igru
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
slabo...više engleski.....
ali to je samo za tu prikolicu...bio je mod za sve prikolice...:scratch:scratch

te prikolice na slici su jedno te isto,na nju mozes stavljat male,okrugle,normalne i velike bale...
 

Najnoviji postovi

Na vrh