• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

V

Vele

Guest
evo,ubacio se ja u berbu kukuruza

1692o87.png


Tino,koji ti je ovo New Hollamd traktor i mozes da mi das link za download?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
vi ocito nikaad nebude naucili ili ne CITATE kad vam neko ne pise
evo jos jedamput za sve koji neznaju NEMOJTE CITIRAT SLIKE


gogo jel se ondaj NH placa da ga dobis ili kaj
al dobro izgleda svak im cast na trudu :supz:
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
vi ocito nikaad nebude naucili ili ne CITATE kad vam neko ne pise
evo jos jedamput za sve koji neznaju NEMOJTE CITIRAT SLIKE


gogo jel se ondaj NH placa da ga dobis ili kaj
al dobro izgleda svak im cast na trudu :supz:
Neplaca se ali njega mozes skinuti jedino ak si kupio Pro farm pa imas onaj kod i onda odes na njihovu stranicu i upises taj kod pa ga besplatno skines....ali nebrini....i njega ce netko staviti da se moze besplatno skinuti kao i onu prikolicu i dodatke za T4.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
fric kak si stavil druge felge na TM-a :confused:
ja sam probal i kad ih kupim onda su mi one kaj sam stavil a kad ih stavim na traktor onda su opet ove org
 

Dario6

Novi član
Tu od
10 Lip 2012
Poruka
11
fric kak si stavil druge felge na TM-a :confused:
ja sam probal i kad ih kupim onda su mi one kaj sam stavil a kad ih stavim na traktor onda su opet ove org

A kako da stavim gue na TM iz onoga packa i kako da ga upalim sa kojim tipkama??
hvala unaprijed
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
A kako da stavim gue na TM iz onoga packa i kako da ga upalim sa kojim tipkama??
hvala unaprijed

prvo gume moras donest do trakotra i onda uces u kabinu
e zavisi koje gume stavis (za svake gume ti je posebno) ak uzmes standrad gume onda sa M (pise ti gore )
a pialis ga sa tipkom DEL (tam de ti je numpad enter) stisnes ga 2 puta
 

Najnoviji postovi

Na vrh