• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,378
nez zkj mi nece
upalim ga
i sve zivo sam postiskal i ne dela mi :mad::madmana:

pa probaj što sam ja napiso na prošloj stranici ja delam tako i radi mi nezz kako je kod tebe
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
gooooociiiiii...t7030 se da skinut samo neznam di...jesi ga možda našel...????????
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
gooooociiiiii...t7030 se da skinut samo neznam di...jesi ga možda našel...????????
Vidio sam...cijeli jutro ga trazim ali izgleda da ga jos nitko nije stavio na net....jedna od novosti koju sam saznao je ta da dolazi u zip formatu i moguce ga je modificirati...znaci mozes mjenjati gume i sta hoces...nije kao tg i onaj t4 da su u exe datoteci pa nemozes nista...nadam se da ce ga uskoro netko uploadati na net....ako nadem javim ti.
 
S

sebastijan

Guest
brzo treba mi front loader za silazu kaj ju mogu grabit i u prikolicu stavit brzoooooo
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
evo ja skidam...a ima di link za platinum?
Decki sto je sa vama...jel to toliki problem upisati u google ono sto trazite...evo ti link http://kat.ph/search/farming simulator 2011 platinum edition/

Matija6...sto se tice toga gdje to moras staviti, to sam objasnio na ovome forumu vec neznam koliko puta...odes na moj profil i nades sve moje postove i tu ces naci.
Posto vidim da bi svi sve na gotovo evo ti kratko objasnjenje.
Kada to skinete ubacite u mapu pdlc 2.1 i trebali bi ste imati pro farm. Kod mene radi savrseno.
 
S

sebastijan

Guest
brzo treba mi front loader za silazu kaj ju mogu grabit i u prikolicu stavit brzoooooo

reil problem sa fronloaderom samo kako kipat sa heap tip trigger pomoc koja tipka treba :scratch:scratch:scratch:scratch:scratch:scratch
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Tako je i kod mene, to je zato što imaš originalnu igru :axe:
Probaj onda skinuti onaj platinum i upisati taj kod sto imas od original igre. Pa vidi ako mozes. Neznam kako drugacije da vam pomognem.
Ja moram imati instaliran platinum edition da bi mi pro farm radio. Svi koji nemate platinum probajte ga instalirati pa ubacite pro farm na mjesto i vidjet cete da li radi.
Ako tko neznam gdje ubaciti...C:\Users\gogo\Documents\My Games\FarmingSimulator2011\pdlc2.1
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,180
goci1990;829181 Posto vidim da bi svi sve na gotovo evo ti kratko objasnjenje. [B kaže:
Kada to skinete ubacite u mapu pdlc 2.1 i trebali bi ste imati pro farm. Kod mene radi savrseno. [/B]

ja sam stavio u pdlc i u plc 2.2 ii nece gov*o radit
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,180
može neko stavit key s kojim aktiviram platinum?

pa pogledaj na youtubeu
J4J4Q-F9KFT-AL4HP-5CCX4-SHQEL
2TXCK-7ETPE-8SA57-PLQ22-MHFB8
JFMWX-ARCFP-CDPPM-FDWJ4-QPD8L
a ovo je neki serial key za platinum
3C9365DA34E1994
 

Najnoviji postovi

Na vrh