• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tomo Vinkovic

Novi član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
5
E ljudi, kak mogu na Fergusonu TE 20 ofarbati haubu i blatobrane u neku boju? Ak nek zna ja ga molim da mi objasni? Lijep pozdrav :mrgreen::mrgreen:
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Probaj onda skinuti onaj platinum i upisati taj kod sto imas od original igre. Pa vidi ako mozes. Neznam kako drugacije da vam pomognem.
Ja moram imati instaliran platinum edition da bi mi pro farm radio. Svi koji nemate platinum probajte ga instalirati pa ubacite pro farm na mjesto i vidjet cete da li radi.
Ako tko neznam gdje ubaciti...C:\Users\gogo\Documents\My Games\FarmingSimulator2011\pdlc2.1

ja imam orgi LS sa dlc 123
i stavil sam ono od pro u mapu i ne dela
a dlc mi dela
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Tako isto i meni radim sve po uputama od gocija i onda ne dela nista imo sam ga jednom i onda sasm igro pa sam rusio windows i igra se izbrisala i onda si skinem profarm obavim sve kako treba i on sada neće a prije je delalo ko bog koji bi trabao bit problem ??
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
netko je rekao da je onaj new holland t7030 u zip formatu pa dali bi se onda on mogao samo staviti u modove i dali bi radio onda
 

pajo11

Novi član
Tu od
19 Kol 2011
Poruka
18
hvala tino :) radi i platinum i profarm..
nego nakon sat i pol igranja izbaci me van bad allocation a nisam sejvao prije :mad::madmana:
ajmo sad sve ispočetka a taman sam započeo igranje na novoj mapi malo organizirao strojeve i počeo s silažom...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
hvala tino :) radi i platinum i profarm..
nego nakon sat i pol igranja izbaci me van bad allocation a nisam sejvao prije :mad::madmana:
ajmo sad sve ispočetka a taman sam započeo igranje na novoj mapi malo organizirao strojeve i počeo s silažom...

hehehehe tak se i meni znalo događat pa od tad sejvam svakih 10 minuta :p
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
e,ja sam skinu platinum i pun je virusa :O
ima koji drugi link?
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo malih preinaka na TD 75 (dobil prednje blatobrane)
dqjimt.jpg

i TX55A
208zadx.jpg

:mrgreen:
10wmavq.jpg
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TjwnhaApq8A&feature=player_embedded#![/YT]
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Jel netko uspio prebacit plough mod na neki drugi traktor osim sto dodju u modu..???:oops:
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Jel netko uspio prebacit plough mod na neki drugi traktor osim sto dodju u modu..???:oops:

ja sam prebacio na TM175 igro dva dana i onda nije ga više bilo u igri a metnuo sam u skripts od traktora

a tino7530 to je slovenska muzika ako nisi znao pre*****a je jel tak :mrgreen::mrgreen:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
ja sam prebacio na TM175 igro dva dana i onda nije ga više bilo u igri a metnuo sam u skripts od traktora

a tino7530 to je slovenska muzika ako nisi znao pre*****a je jel tak :mrgreen::mrgreen:

Kako si uspio ubacit, ajd malo objasni, :supz::supz:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
pa imas ono ploughingspec.lua i to moras ubacit u skripts tako sam ja napravil i radi mi i ja sam ubacio onaj modDesc.xml tamo kad ti se otvori odmah rar od traktora to ja samo tam puknem i radi mi :gitarist: al možda če zajebavat sa traktorom kak je meni na TM175 od jedanput ga više nije bilo u modovima gume su bile al traktora nigde

Hvala kralju, probat cemo..;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh