• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
U GS maya 3DMax su za delat modova
a u Giant editoru se to sve poslje dovršava i narkitava
 
E

ekky97

Guest
Ala sam ga natrpao hihi :weedman:

farmingsimulator2013gamf.jpg

farmingsimulator2013gamr.jpg


Tijesna cesta ova :)

farmingsimulator2013gamh.jpg


farmingsimulator2013gamr.jpg


Jedan od najboljih kod mene :)

farmingsimulator2013gamt.jpg

farmingsimulator2013gamem.jpg
 
Posljednje uređivanje:

fendonja

Član
Tu od
11 Pro 2010
Poruka
327
stavio sam u LS 2013 mod bale koje mogu stavljatu kud hocu, stisnem kupi, odaberem si mjesto a balu nikako da stavim. Jel treba koju tipku stisnuti?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
novi video od mene,potrudio sam se ;)


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rEeOpMgZGgw[/YT]
 
E

ekky97

Guest
@ Petretić, ako znaš koja je to mapa, šta pitaš onda, bezveze tu nabijaš postove glupostima, i nemoj citirati zanji post.
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
pozdrav forumasi gledosam na yutube ovu igrici farming simulator 2011 i skino sam je pa imam problem trazimi drajver 3D ako imate link da mi posaljete unapred hvala :partyman:
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
pozdrav forumasi gledosam na yutube ovu igrici farming simulator 2011 i skino sam je pa imam problem trazimi drajver 3D ako imate link da mi posaljete unapred hvala :partyman:

To ti je do drajvera od grafičke a ne do igrice,a da bi ti neko stavio link moraš najprije napisat koju imaš grafičku,a može biti i da grafička uopče nepodržava pixel shared 3d
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Decki pozdrav. Tema je FS 2008 pa cu jednostavno tu pitati, da ne otvaram novu temu. Recite mi molim vas kako sloziti multiplayer za tu igricu, nije mi fora igrati singleplayer a imam skinuti FS 2013. Skinut cu i stariji FS ako treba, samo zelim zaigrati multiplayer...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Decki pozdrav. Tema je FS 2008 pa cu jednostavno tu pitati, da ne otvaram novu temu. Recite mi molim vas kako sloziti multiplayer za tu igricu, nije mi fora igrati singleplayer a imam skinuti FS 2013. Skinut cu i stariji FS ako treba, samo zelim zaigrati multiplayer...

ali moras imat org. 2011 ili 2013
 

Najnoviji postovi

Na vrh