• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
ac3d nije los ali nazalost prednost ide za max i maya jer imaju puno vise stvari nego ac3d. Ak ti se max cini tezak probaj softimage. Ali da sjednes par dana naucio bi i max.
Zvona...od svih tih jedino je blender besplatan a ostali se naplacuju....normalno ako mislis legalnim putem ali na torentu uvijek mozes naci bilo koji program od ovih nabrojanih.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
.normalno ako mislis legalnim putem ali na torentu uvijek mozes naci bilo koji program od ovih nabrojanih.
Na torrentu moreš ih najti ali su večina ih z virusima..ja sam danas htjel skinuti maxa i samo mi je bacal antivirusni program da je to zaražena datoteka..isto i za mayu..ak znate neki gdje nema virusa javite:D nego da se vratim na modove ...pošto danas nisam uspel skinuti neki bolji program za 3D modeliranje pa sam napravil u sketchupu prikolicu kipericu i sad bi molil nekoga tko bi bio voljan objasniti mi kak napraviti da prikolica more kipati ,svjetla... Ako još tko uopče koristi taj program..
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Na torrentu moreš ih najti ali su večina ih z virusima..ja sam danas htjel skinuti maxa i samo mi je bacal antivirusni program da je to zaražena datoteka..isto i za mayu..ak znate neki gdje nema virusa javite:D nego da se vratim na modove ...pošto danas nisam uspel skinuti neki bolji program za 3D modeliranje pa sam napravil u sketchupu prikolicu kipericu i sad bi molil nekoga tko bi bio voljan objasniti mi kak napraviti da prikolica more kipati ,svjetla... Ako još tko uopče koristi taj program..
Obicno ti bude zarazen onaj generator key za 64bit compove. To se meni desavalo na svakom torentu, ali tek kada skinem datoteku. Mogu instalirati mayu ili max ali kad otvorim mapu od generator keya onda mi se to pokaze. Postavio bi ja ovdje linkove ali neznam da li je dopusteno.
 
E

ekky97

Guest
zna li neko gdje se ubacuje muzika za radio mod ?
kako napraviti play listu za taj radio mod ? :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
zna li neko gdje se ubacuje muzika za radio mod ?
kako napraviti play listu za taj radio mod ? :)

moras skunuti neki program i svoju muziku prebacit u WAV format i onda to staviš u mods a ne u radiomod
 
E

ekky97

Guest
ma gnoj brate, treba mi to hitno, tražim po netu ali izgleda da nema za FS 13, kako ga konvertirati ?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Zetor 7745 i ugrađen PH :D

zetor 7745.png
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
sused kad dojdem doma doletim do tebe da skerebudimo neke...eddoo pa imas gnoj na ls2013...sam treba strajiti i slamu davati kravama
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
vidim da radiš sa sketchupom... kak staviš mod unutra pa ga nadograđuješ i kak složiš kaj oče dizati i spuštati hidrauliku??
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
ja radim kak je pun kufer za*ebancije i neda mi se objašnjavat...

zeko2511 jel si ovak to zamislil..??
 

Najnoviji postovi

Na vrh