• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
dečki kojim programom to radite modove?? htio bi si napraviti priključke koje imam doma (plug,prikolice i ostalo)

prvo nacrtas u google sketchup ili maya i onda treba prebacit u blender i onda u giants editor
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
ekipa jel za ko de ima za skinut kakav malčar za 13 al da nije Bomford Tri-Blade 3000
jel ima koji drugi :?:

nezz ,ja imam taj bomford,al probacu konventirat mashio bisonte
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
bilo mi malo dosadno pa sam malo čaribiral
120585_13_01_13_12_54_22.jpeg

:finga:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
evo opet novi video od mene ;)

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=nnBMT6sXpZo[/YT]
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
moje zver sa kojima delam
farmingsimulator2013gamp.jpg

farmingsimulator2013gamr.jpg

farmingsimulator2013game.jpg

ovaj geotrac 94 4x4 duple gume i lance i katance u dodatnoj opremi :lol:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ekipo zanima me kakva konfiguracija treba biti na PC da bi se moglo igrati LS 2013 sa onim prijašnjim sam imao nekad nekih problem,sada mi je vrisnila grafička pa ako budem dorađivo da to složim kako treba.
Vidim da ovdje ima stručnjak u izradi modova pa da dam neke od prijedloga za moguču izradu,koliko vidim na tim nekim LS mod stranicama jako puno su napravili strojeva iz svojih država.Što takvo što nebi i ovdje netko složio,recimo OLT program,IMT program mislim na priključke strojeve. Još recimo nekadašnje strojeve koje su imali poljop.kombinati. Neki moji prijedlozi su JD 4440 4755,4955,4020,3120,zglobni 8640,8440, 7020,7520, OLT plugovi polunošeni tipa Banat, Tanjurače Drava,nekadašnje Neretve danas SST itd itd.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Ekipo zanima me kakva konfiguracija treba biti na PC da bi se moglo igrati LS 2013 sa onim prijašnjim sam imao nekad nekih problem,sada mi je vrisnila grafička pa ako budem dorađivo da to složim kako treba.
Vidim da ovdje ima stručnjak u izradi modova pa da dam neke od prijedloga za moguču izradu,koliko vidim na tim nekim LS mod stranicama jako puno su napravili strojeva iz svojih država.Što takvo što nebi i ovdje netko složio,recimo OLT program,IMT program mislim na priključke strojeve. Još recimo nekadašnje strojeve koje su imali poljop.kombinati. Neki moji prijedlozi su JD 4440 4755,4955,4020,3120,zglobni 8640,8440, 7020,7520, OLT plugovi polunošeni tipa Banat, Tanjurače Drava,nekadašnje Neretve danas SST itd itd.

bilo bi dobro da se nakaj tak napravi ... komp je stari 8 god i imam grafičku 1.81 GHz 1.00GB rama a procesor je Athlon 64 3000+ .... i s tim radi bez problema.. nemoraš opet pretjerivati u kupnji puno jače grafičke ako ti netreba za nekaj drugo jer če te dosta više koštati..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
slažem se s zvonekom,bilo bi fora s tim radit

nego,evo video od mene opet

[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=c2mcr0LlB4E[/YT]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Zvona je nabrojao hrpu strojeva.
Ajde sad recite koliko je vas napravilo barem jedan mod, ali od nule do gotovog moda? Ali ne nekih gluposti kao što je bilo "božićno drvce IMT", "skakajući ZMAJ", traktor sa haubom, kockom ispod haube i 4 točka, svakakvih gluposti je bilo...
Znate li vi koliko treba vremena da se napravi fini mod od nule? Za sve ove strojeve što su nabrojani i nekom opakom timu koji bi samo crtao, bez obaveza oko škole, poljoprivrede, ganjanja cura i sl. trebalo oho-ho vremena.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Zvona je nabrojao hrpu strojeva.
Ajde sad recite koliko je vas napravilo barem jedan mod, ali od nule do gotovog moda? Ali ne nekih gluposti kao što je bilo "božićno drvce IMT", "skakajući ZMAJ", traktor sa haubom, kockom ispod haube i 4 točka, svakakvih gluposti je bilo...
Znate li vi koliko treba vremena da se napravi fini mod od nule? Za sve ove strojeve što su nabrojani i nekom opakom timu koji bi samo crtao, bez obaveza oko škole, poljoprivrede, ganjanja cura i sl. trebalo oho-ho vremena.

kompa,znamo mi to dobro,barem ja,ja bi sad poceo radit da imam miš za laptop,prek mousepada mi neprecizno
 

Najnoviji postovi

Na vrh