• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

E

ekky97

Guest
Ljudi nikako ne mogu pronaći sijač kukuruza u FS 13, sve sam sijače pregledao nigdje ne piše da ijedan sijač može sijati kukuruz, može pomoć ?
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Imaš amazone na preklapanje, mislim da je 4 metra zahvata...


Ima li tko da hoće igrat multiplayer ?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Nije mada tamo u tablici za vremensku prognozu je prikazsno da bi morala padati...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
meni na bassumerland je padala i bas mi fora izgleda :finga:
jedino mi bzvz sto nemogu radit s kombajnom onda,bilo bi fora jer na jaguaru imam duple gume
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,375
Jel ko zna jel neko prekonvertirao CLAAS LEXION 770TT by SFM-modding team ?

I Fric kak se zove ta mapa ?
 
Posljednje uređivanje:

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,175
Jel ko zna jel neko prekonvertirao CLAAS LEXION 770TT by SFM-modding team ?

I Fric kak se zove ta mapa ?

nikola,imam ti ja lexion 600 pack i lexion 770TT american pack
 
V

VolvoPower

Guest
Imam problem. Radi mi farma. Sve ok, ali ne mogu fertilizovati, prskati, ili bacati djubre po njivi. PA mi je i prinos umanjen. Evo primer, ovde sam uspeo nekako, i narastao je kukuruz, silirao sam, dao kravama.. Istanjirao, i sad krenem da sejem, i on opet. Nekada cim pocnem razbacivati djubre po njivi mi izbaci to, nekada kada sejem posle toga.. Je l se desava jos nekome ovo? Ne razumem u cemu je problem, trebam li nesto u opcijama izmeniti? Molim za pomoc.. :)

http://imageshack.us/photo/my-images/685/82847476.png/
 

David Deutz

Novi član
Tu od
21 Svi 2011
Poruka
15
Imam problem. Radi mi farma. Sve ok, ali ne mogu fertilizovati, prskati, ili bacati djubre po njivi. PA mi je i prinos umanjen. Evo primer, ovde sam uspeo nekako, i narastao je kukuruz, silirao sam, dao kravama.. Istanjirao, i sad krenem da sejem, i on opet. Nekada cim pocnem razbacivati djubre po njivi mi izbaci to, nekada kada sejem posle toga.. Je l se desava jos nekome ovo? Ne razumem u cemu je problem, trebam li nesto u opcijama izmeniti? Molim za pomoc.. :)

http://imageshack.us/photo/my-images/685/82847476.png/

možda ti nevalja cracks ili neki mod koji si ubacivo
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
to je do modova jer to se i meni dešavalo na 2009.
probaj izbrisat sve modove i ubacivat jedan po jedan pa ćeš viditi koji je u krivu.

ja sam tako radio i eto upalilo je.

ako nemaš modova onda nezz šta bi bilo:?::?:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Slažem se da je od modova..meni je od nekih modova znalo sve zaštekati i dok sam izbrisal modove je sve dobro radilo...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Covjek lijepo kaze da nije ubacivao modove...cemu onda to kompliciranje oko toga. Jesi patch instalirao. Mozda je i do same igre...ak nisi instalirao patch, instaliraj ga i ak ti se bude opet desavalo skini novu igru.
 
V

VolvoPower

Guest
Covjek lijepo kaze da nije ubacivao modove...cemu onda to kompliciranje oko toga. Jesi patch instalirao. Mozda je i do same igre...ak nisi instalirao patch, instaliraj ga i ak ti se bude opet desavalo skini novu igru.

Kakav patch? Nisam, moze link? Ja sam instalirao igricu, i igram je vec nekih nedelju dana, mofove nisam ubacivao, jer ima u igrici dosta svega. I Fs 2009,2011 sam uvek imao modove jer nije bilo dovoljno strojeva, i traktora.. Pa sam ubacivao. U 2013 ima svega, i nemam modova, sam stv nzm o cemu se radi i u cemu je problem. Ako imas vremena, objasni mi kako da instaliram taj Patch za fs? :oops:
 

matija0001

Novi član
Tu od
21 Lis 2010
Poruka
1
nije nikakvo kompliciranje... u međuvremenu dok sam pisao post on je već odgovorio da nisu u pitanju modovi tako da sam edit-ovao svoj već poslani post,ako nevidiš...

izbriši kompletnu igricu i probaj ponovno sve,a save game ostavi da nemoraš igrat odpočetka...
probaj tako...
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Kakav patch? Nisam, moze link? Ja sam instalirao igricu, i igram je vec nekih nedelju dana, mofove nisam ubacivao, jer ima u igrici dosta svega. I Fs 2009,2011 sam uvek imao modove jer nije bilo dovoljno strojeva, i traktora.. Pa sam ubacivao. U 2013 ima svega, i nemam modova, sam stv nzm o cemu se radi i u cemu je problem. Ako imas vremena, objasni mi kako da instaliram taj Patch za fs? :oops:
http://www.gamefront.com/files/22532005/Farming_Simulator_2013_v1_3_Patch
Ja mislim da je to taj zadnji patch.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
ekipa jel za ko de ima za skinut kakav malčar za 13 al da nije Bomford Tri-Blade 3000
jel ima koji drugi :?:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
dečki kojim programom to radite modove?? htio bi si napraviti priključke koje imam doma (plug,prikolice i ostalo)
 

Najnoviji postovi

Na vrh