• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
fsscreen20130330113920.png
[/IMG]
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
imam problem.....kad pripremim hranu za krave.....kad izađem iz igre i ponovo dojdem u igru te hrane više nema....
dali je moguće da tu neki mod smeta ili?? :icon_hang:
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Tak se meni nekad zna dogoditi sa usjevom ako ga ostavim u prikolici i spremim igru, nekad
je ok, a nekad nestane ili ostane jako malo u prikolici.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
to mi se nije dogodilo...
samo ovo s hranom prije je bilo uredu ali sad u zadnje vrijeme zeza....
a sve ostalo radi kak treba....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
imt5334wd oćemo MP kad na toj tvojoj mapi link imam skinal sam mapu samo modove koje koristiš ;)
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Mi uspjeli sredit te graficke programe i skinuli 2009g dali vi svi igrate 2013???????????
Dali zato treba jos bolja graficka i dali ste vi nekako umrezeni?
I moze malo objasnjenje oko tih modova
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
maheri, ajd jedno pitanje da nevrndam sad po netu...
gdje imam problem, zanima me ovo uokvireno u crveno...

grafickanafs2013.jpg
 
K

karlo321

Guest
Mi uspjeli sredit te graficke programe i skinuli 2009g dali vi svi igrate 2013???????????
Dali zato treba jos bolja graficka i dali ste vi nekako umrezeni?
I moze malo objasnjenje oko tih modova

da nije ipak malo prestara ta 2009? za nju se vise ni ne mogu nac modovi??? vecinom svi igraju 2013, samo par njih igra 2011 :)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
ima modova... ja imam par tisuca modova, klasiranih! :)
imas na fs-uk.com, samo se regas i ima milion modova za 2009, 2011, 2013...
ja od tamo sve skidam, uopce neidem na druge stranice, a skidam i ove sa original stranice!
a na fs-u imas i dosta nasih balkanaca i hrvata sto rade modove i mape!
 
K

karlo321

Guest
ima modova... ja imam par tisuca modova, klasiranih! :)
imas na fs-uk.com, samo se regas i ima milion modova za 2009, 2011, 2013...
ja od tamo sve skidam, uopce neidem na druge stranice, a skidam i ove sa original stranice!
a na fs-u imas i dosta nasih balkanaca i hrvata sto rade modove i mape!

ja samo pitam, jer nisam ni obracao paznju na modove za 2009 za skinut.... ja sam isto prije sve skidao sa FS-UK al od kad su ovo sve zbrkali, da su svi modovi zajedno (2011 i 2013) ne idem vise tamo... prije je bilo dobro dok su imali podijeljeno modove za 2009 posebno za 2011 posebno, a sad odem tamo vidim neki dobar mod, krenem skidati i onda tek skuzim da je za 2011 a ne 2013... nisam dugo bio tamo, bas idem sad vidit jesu to konacno razvrstali po "godinama" :) ja sad sve skidam sa modhostera i novinkija, cini mi se da ima najvise sadrzaja na tim stranicama :)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Na FS-UK možeš posebno vidjet modove za 2011 i posebno za 2013, ali za 2013 ne uploadaju
baš nešto previše modova.
Inače najviše skidam sa Modhostera, a uz to koristim LS Novinky i LS World i pogledam šta ima na Mod Hubu.
 
K

karlo321

Guest
Na FS-UK možeš posebno vidjet modove za 2011 i posebno za 2013, ali za 2013 ne uploadaju
baš nešto previše modova.
Inače najviše skidam sa Modhostera, a uz to koristim LS Novinky i LS World i pogledam šta ima na Mod Hubu.

je vidim, vratili su i razvrstali ih... jedno vrijeme je bilo sve u đuture :D i za fs9 i za 11 i za 13 svi su bili u jednom, hvala bogu razvrstali su ih... međutim u pravu si, jako je malo modova tamo, za 2011 sam sve tamo skidao a sad za 2013 jako malo uploadaju... od svih stranica koje znam, najbolji su mi modhoster i novinkiji, kao sto sam vec rekao ;)
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
momci, na fs-uk-u je oduvijek bila opcija biranja modova, ja sam tamo uclanjen vec 4 godine i jako dobro znam kako ta web stranica funkcionira... oduvijek je bila opcija u desnom uglu za biranje modova, znaci kliknes i biras 2009 ili 2011 ili 2013 i on ti izbaci modove samo za tu igru! malo citajte i pratite sta se desava, vrlo je jednostavno! :)
 
K

karlo321

Guest
momci, na fs-uk-u je oduvijek bila opcija biranja modova, ja sam tamo uclanjen vec 4 godine i jako dobro znam kako ta web stranica funkcionira... oduvijek je bila opcija u desnom uglu za biranje modova, znaci kliknes i biras 2009 ili 2011 ili 2013 i on ti izbaci modove samo za tu igru! malo citajte i pratite sta se desava, vrlo je jednostavno! :)

hmmm... a ja bi se zakleo da jedno vrijeme nije bilo :/ prije je bilo, pa su onda mijenjali izgled stranice i foruma i tad je meni sve bilo u jednoj kategoriji, i sad danas pogledam i opet je sve poslozeno... neznam, to kad se sve pobrkalo je meni bilo od onda kad su promijenili adresu iz LS-UK na FS-UK... neznam, cesto sam tamo znao pogledat jer sam registriran, pa nekad odem i na forum i to... cudno, kako je vama bilo sve u redu :icon_confused:
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Hvala decki ali kako mod ubaciti u igricu i kad ubacim tamo u kucicu kako naci u igrici
C:\Users\gogo\Documents\My Games\FarmingSimulator2013\mods - ovdje ubacujes. (ovo je moj primjer)
Oprosti, nerazumijem. Kakvu kucicu. Kad ubacis tu gdje sam ti rekao. U igri stisnes P i on ti izbaci sve strojeve koje mozes kupiti u igri, samo moras traziti da dodes do tih modova koje si ubacio. Nadam se da me shvacas i da sam barem malo pomogao.
 

Najnoviji postovi

Na vrh