• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
to je ok!
ja sam u 2011 znao sa 2 fergusona i 577 raditi 70-80 hektara bez problema, jest da je oranje trajalo, ali bili su mali plugovi i sve realno! :)

ja sam na prošloj mapi pokusao glumit one stiumi i mgnorba s youtubea...
oranje s više traktora sa follow me modom

72409_416105098480692_536302057_n.jpg
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
i kak to onda oreš
kaj ova iza tebe nejde po istom sa plugom de si ti več izoral?
 
K

karlo321

Guest
na toj stranici je mozda i bilo takvih caka da modovi nisu bili klasirani, ali samo u tom periodu dok se mjenjala domena, doduse ja to nisam primjetio! bitno da tebi sada sve valja!

pa ja i jesam reko da je to bilo samo dok se domena mijenjala... prije je bilo poslozeno, i sad je konacno opet ;)

i jos sam htio rec, u kravama leze pare... sa 2000 krava imate dnevni prihod od preko milje eurića... jako se brzo mogu pokupovati najbolji strojevi :)
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
i kak to onda oreš
kaj ova iza tebe nejde po istom sa plugom de si ti več izoral?

ne,ovaj follow me u 2013 ima funkcije da ovaj iza tebe moze ic malo lijevo il desno,,,znaci taman po zadnjoj brazdi
evo i video ;)


[YT]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rHoeE-Xrn5k&list=UUwGOlluBA22ZaWY0ruMZa9g[/YT]
 
K

karlo321

Guest
i kak to onda oreš
kaj ova iza tebe nejde po istom sa plugom de si ti več izoral?

mozes podesit side offset...pa ti onda ovaj koji te prati ide malo pokraj tebe :)
edit: evo preduhitri me :)
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
ja imam u mapi 123 hektara zemlje i to sve obradim sa jd 6920,zetor forterra 10641 i jd 6430 za međurednu obradu.traktori rade sa svom realnom mehanizacijom

el ti se ta frontera nekvari??:^):

El ste vi svi kupili 2013 il ste skidali neda mi skinut 2013 pokazuje neke greskr
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
evo ja sam krenuo iz početka...
pošto se ne mogu baviti kravama ili bilo čim kaj ima veze s hranom.....onda sam prešel na krumpir... :)
fsscreen20130402201951.png
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
pozdrav,igra ko Mp. ja nešto sprobavo sa susjedom al mi dosta šteka igrica. npr ja pokrenem farmi i meni ok a njemu šteka,tako je i obrnuto. imam amd procesor 2,4 x3, 6 giga rama,2 gige grafika,net veza ok i problemi,može li mi ko pomoč??
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo ja sam krenuo iz početka...
pošto se ne mogu baviti kravama ili bilo čim kaj ima veze s hranom.....onda sam prešel na krumpir... :)

zasto nemozes imat krave ili ovce??? nerazumijem ovo s hranom...

p.s. ako ces s ovom vadilicom raditi krumpir, yaya ce ti otpast dok neke postene pare zaradis, he, he... ja sam to koristio jednu sezonu i puko sam, prodo nesto viska, digo kredu i uzeo samogodnu vadilicu i milina! :icon_super:
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
prethodno sam već napisal...
pripremim hranu i sve poštrajim....normalno vidi se količina koju sam napravil....kad izađem iz igre i ponovo uđem unutra više toga nema....a neznam razlog....izbrisal sam nekih 10-ak modova koje ne trebam i dalje je isto....to je problem...
za početak bude i to dobro.. :))
pa s vremenom bude nekaj većega.... :drink:
 
K

karlo321

Guest
prethodno sam već napisal...
pripremim hranu i sve poštrajim....normalno vidi se količina koju sam napravil....kad izađem iz igre i ponovo uđem unutra više toga nema....a neznam razlog....izbrisal sam nekih 10-ak modova koje ne trebam i dalje je isto....to je problem...
za početak bude i to dobro.. :))
pa s vremenom bude nekaj većega.... :drink:

a jesi gledo tamo na "tabletu" u igri gdje ti pise produktivnost za krave i to, sta sve cega i koliko imas... mozda ti samo vizualno nestane hrane, a hranilice su zapravo pune?
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
a jesi gledo tamo na "tabletu" u igri gdje ti pise produktivnost za krave i to, sta sve cega i koliko imas... mozda ti samo vizualno nestane hrane, a hranilice su zapravo pune?

da na ''tabletu'' sam gledal...jer skupim malo slame pa to unutra kipam.....i recimo nakipam nekih 1000 kg ili čega bi to već bilo...
kad sam u igri je dobro....i hrana se smanjuje i sve...
ali kad izađem van iz igre i uđem ponovo unutra više nama ničega...
jednio kaj ostaje je gnoj i gnojnica....
sad sam sve modove van zvadil osim mape i isto je bilo.....valjda je onda problem u mapi??
jednostavno ne kužim :mur:
 
K

karlo321

Guest
da na ''tabletu'' sam gledal...jer skupim malo slame pa to unutra kipam.....i recimo nakipam nekih 1000 kg ili čega bi to već bilo...
kad sam u igri je dobro....i hrana se smanjuje i sve...
ali kad izađem van iz igre i uđem ponovo unutra više nama ničega...
jednio kaj ostaje je gnoj i gnojnica....
sad sam sve modove van zvadil osim mape i isto je bilo.....valjda je onda problem u mapi??
jednostavno ne kužim :mur:

igras na nekoj mod mapi? moze bit da je onda do toga... i jos nesto... kad uđes u igru pricekaj 20-ak minuta... jer ti on ustvari pokazuje zadnju promjenu, a kad ponovno uđes u igru ta zadnja promjena ne postoji dok ne prođe taj kao jedan "thick" u igri koji traje msm 21 minutu... jer ti se u igri ustvari svakih 21 minutu generiraju podaci... tako sam nesto citao na netu, al neznam ti ja to bas dobro pojasnit... uglavnom probaj nahranit krave i izac van iz igre, kad ponovno uđes pricekaj 21minutu i pogledaj na "tabletu" jesu se neke vrijednosti promijenile... jer tih pocetnih 21minutu sve vrijednosti budu 0, pa se tek onda generiraju i promijene :) kazem, neznam ti ja to bas dobro objasnit, al probaj tako napravit :) nadam se da ce pomoci :)
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
hvala ti na pomoći... :icon_pidu:
ali ipak sam uspio riješiti taj problem...
jednostavno sam izbrisal igru ponovu ju nasnimal i instaliral ''update 1.4'' isad je opet sve dobro...
ako ko želi to instalirati taj 1.4 ovo je cd key A7TYY-J1NSM-P4WZD-5MEQB-KL2JH
 

Najnoviji postovi

Na vrh