• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

K

karlo321

Guest
hvala ti na pomoći... :icon_pidu:
ali ipak sam uspio riješiti taj problem...
jednostavno sam izbrisal igru ponovu ju nasnimal i instaliral ''update 1.4'' isad je opet sve dobro...
ako ko želi to instalirati taj 1.4 ovo je cd key A7TYY-J1NSM-P4WZD-5MEQB-KL2JH

aj drago mi je da opet radi ;)
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
sad pomalo pripremam hranu i sve ostalo kaj mi je potrebno za krave... :))
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
ja imam jedan problem sa bandicam-om kad ga upalim šteka za poludit a kad bez njega igram onda pak dela sve perfektno :( imal ko rješenje neka kaže
 
K

karlo321

Guest
ja imam jedan problem sa bandicam-om kad ga upalim šteka za poludit a kad bez njega igram onda pak dela sve perfektno :( imal ko rješenje neka kaže

nema ti tu bas nekog rijesenja... jednostavno to tako mora bit... svi se skoro zale na to... i meni je fraps znao stekat kad bi snimao neke zahjtjevne igre :icon_hang:
 

brzimedvedicka

Novi član
Tu od
11 Lip 2009
Poruka
0
Može pomoć,ja s kolegom zaigrao MP, ali naravno postoji problem. Ja pokrenem igru i kad igramo meni ide ok a njemu laga (šteka) ,probali smo i kontra,da on pokrene igri i isa stvar.Kolka mora bit brzina neta da bi to funkcioniralo i dal ona zadnja opcija na brzinama Lan/Dsl znači da bi mogao računala još naknadno umrežit pa bi bilo bolje??
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ja imam jedan problem sa bandicam-om kad ga upalim šteka za poludit a kad bez njega igram onda pak dela sve perfektno :( imal ko rješenje neka kaže

stavi si grafiku na low ko ja i nema lagga
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
jel zna ko jel ima de za skinut ZETOR 5340 il 7340 al da je za 2013
tražil sam al nigde nisam našal
a videl sam na nekom forumu (msn da je SLO) i da je za 2013
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
jel zna ko jel ima de za skinut ZETOR 5340 il 7340 (onaj sa zaobljenom haubom) al da je za 2013
tražil sam al nigde nisam našal
a videl sam na nekom forumu (msn da je SLO) i da je za 2013
 
K

karlo321

Guest
da al kakvu haubu ima kockastu il zaobljenu
ak ima zaobljenu daj link

vjerojatno kockasta... jer sam ja negdje prije trazio tog zetora i nisam naso :/ a i ovaj na ls portalu ustvari i nije 5340, nego je 7340... krivo pise :(
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
jel netko imao problem kao ja sa petch-om 1.4? kad ga instaliram i ukucam key, izbaci mi ovo sa slike, u cemu je problem? jel ima neki crack za taj patch?

problemsh.jpg
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Meni radi sve, key onaj radi, samo nema cracka, onda igram preko Deamon Toolsa.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
jel netko imao problem kao ja sa petch-om 1.4? kad ga instaliram i ukucam key, izbaci mi ovo sa slike, u cemu je problem? jel ima neki crack za taj patch?

problemsh.jpg

a mozda ti se nije do kraja skinuo patch
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Vjerojatno imaš crack za patch1.3 pa za 1.4 neradi,tako je meni bilo pa sad igram preko daemon toolsa :(happy):
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
imam instalaciju bez daemona, ali kad izbaci ovo nece pokrenuti igru i tako stalno, probo sam preinstalirat par puta, pa ovo, pa ono... probat cu sad skinuti verziju da ucitavam preko daemona, mozda ce tako raditi, p.s. jel ima netko neki link za dobru verziju igre preko daemona??? hvala! :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh