• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Imam jedno pitanje kak da složim grafićku da ne šteka kad skinem onaj FENDT 512 Vario?

Misliš onaj tabblet ak to stisneš i
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Imam jedno pitanje kak da složim grafićku da ne šteka kad skinem onaj FENDT 512 Vario?

sva sreča pa je samo je 512 vario pa znamo na kojeg msn



IMT msn da su te mape iste samo ej ova moja manja
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55


pa če mi otvorit kartu

pa onda opet stini I da ti se promjeni sa mape na npr da vidiš kolko imaš u silosu i sl. ak ak imaš više strana npr 1/3 onda stini 9 da tu bude 2/3 i opet I za sljdeču statiskiku
 

Lesi

Novi član
Tu od
5 Svi 2010
Poruka
16
Skini i instaliraj driver za graficku karticu. Vidi koju graficku imas i otidi na njihovu stranicu te skini zadnji driver.

Puno hvala na pomoći, šljaka igrica :(handshake):
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ja još uvijek imam problem stim traktorom kako da složim grafićku ??? dal da najnoviji driver instaliram i kako ???
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Decki trebam vasu pomoc.
Valjda ima netko tko se bas bavi sa ovakvim stvarima.

Informacije o kompu.

Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1 - 32 bit
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz, 2 Core(s), 2.0 GB
NVIDIA GeForce 9600 GSO

Imam nekih problema prilikom igranja igri. Na kompu mi je instalirana samo Farming Simulator 2013.
Sve je pocelo prije nekih 3 tjedna, svaki put kad bih pokrenio igru ona se minimizira na taskbar. Morao sam par puta kliknuti na nju da bih zapoceo sa igrom. Mislio sam prvo da je do drivera od graficke i kada sam skinuo zadnji driver od grafe i kada krenem igrati, igram mozda pola minute te se pojavi ovo i izbaci me. http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3007
Igru igram skoro na high i prije nije bilo nikakvih problema. Posto mi se nastavilo desavati stavio sam novi windows, isti kao i prije. Opet instaliram taj novi driver i opet mi se to pocelo desavati.
Smanjio sam postavke i rezoluciju igre skoro na minimum ali nista. Deinstaliram drivere od grafe i u safe modu obrisem sve sto ima veze sa grafom preko ovog programa (Driver Sweeperte). Kad sam instalirao stariju verziju drivera vise mi nije izbacivalo tu poruku nego samo zablokira i komp se resetira, ponekad uz pojavu plavog ekrana BSOD.
Moze li mi netko od vas reci sta da pokusam i kako.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Decki trebam vasu pomoc.
Valjda ima netko tko se bas bavi sa ovakvim stvarima.

Informacije o kompu.

Microsoft Windows 7 Ultimate Service Pack 1 - 32 bit
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz, 2 Core(s), 2.0 GB
NVIDIA GeForce 9600 GSO

Imam nekih problema prilikom igranja igri. Na kompu mi je instalirana samo Farming Simulator 2013.
Sve je pocelo prije nekih 3 tjedna, svaki put kad bih pokrenio igru ona se minimizira na taskbar. Morao sam par puta kliknuti na nju da bih zapoceo sa igrom. Mislio sam prvo da je do drivera od graficke i kada sam skinuo zadnji driver od grafe i kada krenem igrati, igram mozda pola minute te se pojavi ovo i izbaci me. http://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3007
Igru igram skoro na high i prije nije bilo nikakvih problema. Posto mi se nastavilo desavati stavio sam novi windows, isti kao i prije. Opet instaliram taj novi driver i opet mi se to pocelo desavati.
Smanjio sam postavke i rezoluciju igre skoro na minimum ali nista. Deinstaliram drivere od grafe i u safe modu obrisem sve sto ima veze sa grafom preko ovog programa (Driver Sweeperte). Kad sam instalirao stariju verziju drivera vise mi nije izbacivalo tu poruku nego samo zablokira i komp se resetira, ponekad uz pojavu plavog ekrana BSOD.
Moze li mi netko od vas reci sta da pokusam i kako.




Skini hwmonitor i prati temperaturu,ako nije do toga provaj drugu igricu ako se opet gasi onda je možda grafa pri kraju,ali pitaj na bug forumu oni ce bolje znat.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Skini hwmonitor i prati temperaturu,ako nije do toga provaj drugu igricu ako se opet gasi onda je možda grafa pri kraju,ali pitaj na bug forumu oni ce bolje znat.
Nisam jos pratio temperaturu. To mi se desava i na ostalim igrama. Instalirao sam GTA san andreas i Euro truck simulator 2. Prije je sve super radilo. Graficku sam vec jednom mjenjao, ali tada sam gubio sliku no nije mi ovo radilo. Uzeo sam opet istu grafu.
Postavio sam to pitanje i na BUG forumu ali nitko ne odgovara.

Skinio sam taj program i evo slike. Tu komp miruje nista se neradi na njemu. Sad ako se netko razumije u to molio bi ga da mi malo objasni.
Tj. da mi kaze da li nesto odstupa od normale.
http://abload.de/img/untitlede0sv1.jpg

Ovo je slika dok je igra upaljena stim da mi se nakon 20 sekundi poslje slikanja pojavio BSOD i resetirao se komp.
http://abload.de/img/untitledudsbn.png
 
Posljednje uređivanje:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Temperature su ti prevelike u mirovanju jer bi temp procesora trebala bit oko 35 i grafičke ispod 40,
ja imam proc core duo e7400 i kad je pod opterećenjem ne prelazi preko 55 a tvoj 80 tako i grafa ,

Očisti kućište od prašine sa kompresorom ali nemoj pod velikim pritiskom,provjeri da ti se vrte svi ventilatori i promjeni termalnu pastu na procesoru,ako ne pomogne onda ne znam u čemu je problem.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Jel vi igrate Farming simulator 2013? Jel se mora baš kupovat nova igrica da bi se igrao multiplejer ili ima neka druga caka?
 
S

sebastijan

Guest
e matija u vezi ovoga ursus packa kako da ga instaliram stavio sam na pdlc i nema ga u igri mi možeš pomoć ili neko drugi ko se razumije?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
e matija u vezi ovoga ursus packa kako da ga instaliram stavio sam na pdlc i nema ga u igri mi možeš pomoć ili neko drugi ko se razumije?

Sebastija ja znam al ne radi MP moraš ju crack-at ak znaš na kaj mislim imaš Crack_NOCD_NO_DVD_PDLC_OK e to uđeš unutra i crack-aš i to je to ..... ak aj imaš original nemoj istalirat NE RADI MULTY

ZetorProxima90 normalno da moraš kupit il ukrast nekom CD key pa kad instaliravat sebi upisat al bolje nemoj to radi :)
 
S

sebastijan

Guest
Petretic napravil sam kak si rekel al mi taj crack neče otvorit, skinuo sam od matije urusu adoon pack.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
baš ti kak se crack-ira ? to moraš ubacit u local disc program files farming simulator 2013 i mora delat bar meni al onda ne dela multi :pP
 

Najnoviji postovi

Na vrh