• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ak to probaj sa "B" ili "X" drugo neznam al na ni jednoj sijalici tam u igri nema takvih crtala jedino ak nemaš mod neki ?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Imam pitanje sa grafičkom kad prebacim na "auto(medium)" i onda mi šteka kaj da napravim da to sredim ?
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Imam pitanje sa grafičkom kad prebacim na "auto(medium)" i onda mi šteka kaj da napravim da to sredim ?

700€ u džep i po novi comp :icon_mrgreen: ili probaj na low
 
E

ekky97

Guest
Matija jel dobra ta mapa za male mašine poput ove?
fsscreen20130520210123.png

fsscreen20130520210926.png

IMT da li može link / ime mape, unaprijed hvala! :)
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Evo sta uskoro dolazi a ja nemogu igrati...hahahah....razbit cu komp.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=LCjx_rfuQJ8[/YT]
 
D

DeutzPower

Guest
Matija jel dobra ta mapa za male mašine poput ove?
fsscreen20130520210926.png
haha vidi moja tanjurača koju sam pravio za 2011, još dok sam radio u skp xDDD

eh odma da vas malo zainteresiram, uskoro ću objavit par modova: Torpedo TD 4506, Torpedo TD 9006 A special i DEUTZ DX 230
 

Karlovačka

Novi član
Tu od
5 Pro 2010
Poruka
12
Pozdrav,
Trazim osobe koje vi vodile samnom FS forum...Znaci forum nece biti free...nego placani.Nasao sam vec ljude koji bi to napraviti tj temu Editali neku za forum i ljude koji ce radit u PS-u...Ako ste zainteresirani javite se na PM.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kako da prefarbam traktor u neku boju pogledo na youtube i nema a sad ako vi znate zahvaljujem nego ima li raspoloženih za MP u sub ned ?
 
D

DeutzPower

Guest
za farbanje traktora u drugu boju (promjena texture) treba ti paint, photoshop ili paint.net za otvaranje dds textura, kad ih otvoriš, vidiš texture i promjeniš u boju u koju hoćeš, i to je to
 

Najnoviji postovi

Na vrh