• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
plavac dobil PH i nove retrovizore :icon_mrgreen:

Matija kak ti slažeš te retrovizore radiš ih u google sketchup il u nekom drugom programu?

I koji je to NH ako može link super ak nemože samo ime onda ?

I ovako skinuo ja DDS viewer i neznam kako da ja sad tu promjenim boju podrivača ?
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
plavac dobil PH i nove retrovizore :icon_mrgreen:

Matija kak ti slažeš te retrovizore radiš ih u google sketchup il u nekom drugom programu?

I koji je to NH ako može link super ak nemože samo ime onda ?

I ovako skinuo ja DDS viewer i neznam kako da ja sad tu promjenim boju podrivača ?

to su retrovizori sa drugog traktor (nekog MF) da kad delam modove radim u GS
NHt5060 ja sam si ga napravil
 
E

ekky97

Guest
pozz ljudi, trebam pomoć, zna li možda neko kako da nekom traktoru povećam/smanjim maksimalnu brzinu, ako neko zna neka napiše, ili nešto, hvala ! :)
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ev ja i IMT5334wd smo malo igrali MP
o72.png
[/URL] Uploaded with
j87j.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Ova mi je najdraža :p
rfj.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Lijep pozdrav svima,
evo moj prvi post u ovoj temi . Igrao sam fs i sve bilo super kad igra odjednom počela štekat. U komp mi se uvalilo nekoliko virusa, to je riješeno i reinstalirao sam igru, ali i dalje šteka. Zna li neko u čem bi bio problem ?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ako imaš modove neki mod te zeza al ako nemaš modove onda ja više neznam al probaj prebacit grafičku u igri na low
 

nikola96

Član
Tu od
18 Lip 2013
Poruka
96
Milchland, ima svakakvih polja i mapa je barem meni super, to je prva mapa na kojoj sam igrao a da nisam tražio usput neku bolju, probaj pa češ vidit
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8PKs5etmyT0[/YT]
imas na modhosteru fix za mapu
 
Posljednje uređivanje:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Ekky e može link od zetora i moze ime mape ako to nije struharov mapa i tinda fala bogu pa ti igras FS 2013 hehe ako imas ORG igru mozemo MP malo bacit :3
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
eto nove mape od strane MafiaSolec!!!!!!
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=MWzEytGy27M[/YT]
a evo i par slikica!!! ;)
1cq.png

9zj.png

lo6.png
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh