• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Link bude a do takrat je še dugo,dugo časa da izide.

made in slovenija samo jel budu dali link za dow ?
i9li.png


http://www.youtube.com/watch?v=wmEJLgb6iNM

Imali neko link od ovog traktora?
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Može mi neko dati link od nekog dobrog omotača za bale,onaj iz ursus packa nemože velike bale omotavat... :(envy):
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
imaš ga umodpacku za tu mapu

Nema ti tam tog ursusa a jako je dobar i treba miiii :(envy)::mur:

Imam problem sa ovom balirkom kad ju oću rasklopit ne pomiće se cijela nek samo balirka ;) evo slika koja je dokaz
4183.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
sva sreča pa se balirka vidi cjela :icon_hang: pa možemo znat koja je
jesi ju probal od kopčat pa ponovno zakopčat ?
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
sva sreča pa se balirka vidi cjela :icon_hang: pa možemo znat koja je
jesi ju probal od kopčat pa ponovno zakopčat ?

Balirka je Sipma z224/1 ona iz ls 2011 full scripted dobio sam ju u onom bolusowo v2 modpack i dal ti znas matija de ima za skinut onog ursusa sa prvom hidraulikom u videu bolusowo v2 mislim da je ursus c-360 al ga nigde nemrem najt
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Balirka je Sipma z224/1 ona iz ls 2011 full scripted dobio sam ju u onom bolusowo v2 modpack i dal ti znas matija de ima za skinut onog ursusa sa prvom hidraulikom u videu bolusowo v2 mislim da je ursus c-360 al ga nigde nemrem najt

jesi panj...raskočiš ju i poonovo zakopčiš i na pravom mjestu ti bude rudo...
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
MF 362 (390) :icon_mrgreen:
trebi mi samo prvo most od 4wd i prednji kotači tj felge druge
qt2a.jpg
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Kako da ubacim mod u igru složio sam na jednog zetora PH pa ako netko zna da reče kako da ga ubacim u igru bio bih zahvalan :)
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
e ljudi i ja igram tu igricu i zanima me kak napraviti mod za farming simulator 2013
 

Najnoviji postovi

Na vrh