• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Najbolja stvar ikad napravljena... Samo mi smeta što sjeme košta kao zlato :icon_scratch:
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
Posljednje uređivanje:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
A kak se to slaže u igru to se sam raspakira i ubaci u mods il treba nekakve druge procedure da se to složi ?
 

Kristijan6

Novi član
Tu od
8 Lis 2011
Poruka
0
A kak se to slaže u igru to se sam raspakira i ubaci u mods il treba nekakve druge procedure da se to složi ?

skineš taj mod i u mapi imaš 4 moda i upute za instaliranje. Ova 4 moda staviš u mapu mods i to je to, ali najbolje bi bilo da pogledaš instalaciju jer neki modovi stvaraju probleme sa tim realistic modom
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Imam jedan problem
neče mi više otvorit ni jednu novu mapu koju skinem
sad su mi se pojavile 2 ikone jedan od GE i druga SHAPES koje prije nije bilo
i kad oču otvorit preko GE učitamava mi neko vrijeme i odan mi izbaci erorr da je GE prestao radit
a nez sa čim da otvorim ovu drugu datoteku SHAPES ??
o3gz.png
 

Najnoviji postovi

Na vrh