• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Farmer Simulator 2008 (landwirtschafts simulator 2008)

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Sto je sa ovim forumom...zasto nemogu neke postove objaviti. Htjeo sam da vam dam linkove za strojeve i mapu iz ovog american addona ali nemogu ih objaviti.
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Evo sto mi svaki put izbaci kada hocu da postavim link.
Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. You will now be taken back to the forum. If you opted to post a poll, you will now be allowed to do so.
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Vidiš da se nešto pomutilo... Za tebe piše: poruke : 0

I meni je nestalo 1000 postova, ne znam odakle, kako i zašto...

Pitaj moderatora, izgleda kao da ti korisnički račun nije odobren, te da ne možeš ubacivati nikakve linkove
 

goci1990

Novi član
Tu od
7 Velj 2009
Poruka
0
Vidiš da se nešto pomutilo... Za tebe piše: poruke : 0

I meni je nestalo 1000 postova, ne znam odakle, kako i zašto...

Pitaj moderatora, izgleda kao da ti korisnički račun nije odobren, te da ne možeš ubacivati nikakve linkove
Nestale su i one zvjezdice...opet sam pocetnik...a imao sam 3 ili 4. Ma vjerojatno su oni to nesto radili...poslat cu poruku nekome od moderatora pa cu vidjeti.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Možda zato što nemaš ni jednog posta pa ti automatski forum neda jer misli da daješ linka za neku reklamu i sl?
 
D

darkec

Guest
Bok ljudi trebam pomoć.Skinul sam prek torrenta FS2011,ali kad hoću pokrenuti igricu traži me cd.Jesam nekaj zeznul kod instalacije ili je nekaj drugo u pitanju?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
skini crack za 2011 i njega otvori s programom deamon tools i ici ce
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
halo prijatelji danas sam skinuo igricu fs 2013 , malo se igrao ali mi nije jasno kako dalje ,kako kupovati nove strojeve odnosno kako ih skinuti i gdje
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
j.... skinul sam demo verziju pa zato niš ne mogu kupovat , di ima za nabavit cd sa igricom dali ju možda neko ima ili neko zna kako ju i gdje skinuti ?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh